• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka która słabo schodzi

morgan66

Active member
Hej, wstawiam kilka fotek w częściowym wzwodzie/wzwodzie. @BradDickPitt obecnie skóra już w zasadzie w pełni się rozwija, choć jeszcze 2-3 msc po zabiegu wyglądało to dużo dużo gorzej. Odpowiadając na 2-gie pytanie nie sądzę aby delikatna oponka przeszkadzała w stosunku (to bardziej aspekt estetyczno-wizualny). @Bercik92 poprawkę robiłem bo wyglądało to bardzo słabo po 1 zabiegu (jak możesz zobaczyć na zdjęciach z wczorajszego posta). @Stulejka1994 co do pierścieni (tunele do uszu) to nawet przez chwilę to próbowałem i porzuciłem bo nie widziałem efektów i zdecydowałem sie na zabieg. Ja miałem bardzo delikatną stulejkę (napletek się zsuwał i nasuwał podczas wzwodu ale miałem wrażenie że żółądź jakby się męczy bo jest od spodu ucisnięta przez zsuniety napletek) i wydaje mi sie że te pierścienie są dobre w bardziej zaawansowanych stanach aby doprowadzić do możliwości zsuwania napletka. pozdrawiam
 

morgan66

Active member
Hej @Livix92 a czemu Ty jeszcze masz szwy?Prawie 2-msc to naprawdę bardzooo długo. Co do konsultacji to myśle, że usłyszysz tylko to, ze trzeba czekać bo likwidacja oponki to albo zabieg poprawkowy albo czekanie niestety. Wedle mojej wiedzy z forum i własnego doświadczenia to z czasem Ci się poprawi natomiast wygląd w spoczynku zapewne zostanie z tym "rulonikiem" napletka wew. A jak to wygląda we wzwodzie? Jeśli jest ciasno to dużo pomoże smarowanie maściami, i tu ewentualnie konsultacja z urologiem ma sens bo może łagodna maść sterydowa też pomoże. Ale też wzwody i maści to dopiero bez szwów...które jak rozumiem masz.
 

Livix92

Member
Pisałem ostatnio na innym poście że prawie wszystkie szwy zostały wyciągnięte w poradni chirurgicznej zostało Tylko około 6 sztuk które chirurg zostawił bo są dość "wrośnięte" i mówił że prawie się rozłożyły i kazał moczyć i czekać aż wypadną 🤷 co do wzwodu postaram się coś wrzucić
 

Stulejka1994

Active member
No i przez to nie można przeczytać poprzednich postów i prześledzić historii leczenia? Jak mu doradzić? Skąd mamy wiedzieć gdzie był, co robił wcześniej jak zablokował?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Posty możesz zobaczyc przeciez. Profilu nie możesz przeglądać ale posty tak. Klikasz raz na nazwę i po lewej stronie na dole masz posty i liczba. Klikasz i włazisz w jego posty dodane
 

Stulejka1994

Active member
Tak wycięte i tak zaszyte.. Na początku to lepiej wyglądało niż teraz. No i opcje masz dwie - akceptujesz stan rzeczy albo poprawka. Nie liczyłbym na cudowne maści i cuda na kiju.. Ja Ci to nie przeszkadza to zostaw
 
@Livix92 ok, napletek zewnetrzy napiera na wewnetrzny i go wypycha bez wzwodu - a jak to wyglada we wzwodzie? Albo jak recznie odciagniesz ten zewnetrzy ku trzonowi? Wyplaszcza sie to wtedy? Wrzucisz fote?
 

Podobne tematy

Do góry