• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite - wątpliwości

Kazek998

New member
Witam. Jestem 24 h po zabiegu. Noc przetrwałem, lekki wzwód był, ale bez tragedii. Jednak nurtuje mnie jedno.
Dzisiaj rano obudziłam się, wysikalem, i zacząłem zmieniać opatrunek. Zauważyłem że z prawej strony tworzy się ropa. Czy to normalne?? Boje się to dotykać. Na razie mam pryskać octaniseptem.
 

nope

Well-known member
Gdzie ta ropa? Wywalilo ci opuchlizne na napletku wewenetrznym. Skonsultuj to z lekarzem bo być może to słynna "oponka" jest o niej mnóstwo na forum poczytaj.
 

Kazek998

New member
Noc dzisiaj była ciężka. Co chwila wzwody, jeden bolesny. Co do tej oponki to czytałem trochę. Na razie boje się wgl tam dotykać. Lekarz co operował kazał na razie nie ruszać, a nosić go do góry. Zobaczymy co będzie dalej. No i sikanie jest bardzo mocne, nie idzie zgadnąć gdzie będę sikał - ciśnienie krwi straszne
 

MKD

Active member
Sikaj w szklanke albo na siedzaco ewentualnie kieruj penisa prosto w dol bo inaczej osikasz wszystko w okol
 

Kazek998

New member
Sikanie opanowałem już, ale poszedłem za radą kolegi MKD i sikałem do szklanki.

Co do małego przyjaciela. Powoli przywyczaja się do dotyku. Ta oponka się zmniejszyła co nieco. Łykami tabletki Aescin. Później wstawię zdjęcia.
 

mati12

Well-known member
No ja bym jechał o ile jest wystarczająco napletka by naciągnąć jesteś już parę dni po zabiegu Jeżeli masz możliwość to jedź
 

Kazek998

New member
No właśnie jest mało napletka, próbowałem naciągnąć ale wg mnie ciasno zszyte. Wieczorem się wybiorę na SOR, bo teraz jeszcze mam prace
 

Kazek998

New member
Byłem na SORze. Lekarz obejrzał, zobaczył co i jak. Próbował naiciagać resztę skóry ale niezbyt mu to szło. Stwierdził że trzeba mocniej nawijać opatrunek i plaster. Zawiną mocniej. Bolało, zwłaszcza w nocy wzwód był nie do wytrzymania. Obrzęk się zmniejszył minimalnie. Zobaczymy co będzie w kolejnych dniach.
 

Kazek998

New member
Minęło już 31 dni od obrzezania. Żołądź nie jest już wrażliwy, szwy wypadły, oponka powoli schodzi. Jednak jest problem. Po tym jak zostałem obrzezany problemem jest naciągnąć prezerwatywę. Wczoraj z dziewczyną chcieliśmy trochę zaszaleć ale no.... Nie mogłem naciągnąć prezerwatywy przez miejsc po szwach. Dziewczyna mówi że poczekamy z tym ale ja się czuję jakbym ja zawiódł....
 

Trolo

Well-known member
Proponuję samemu na spokojnie poćwiczyć zakładanie gumki. Na bank sam znajdziesz jakiś sposób, żeby to zrobić szybko i skutecznie. Kup sobie kilka najtańszych paczek i do dzieła. Jeżeli jest jeszcze opuchlizna to w sumie radziłbym zaczekać, ponieważ może być nie do końca zagojone jeszcze.
 

Podobne tematy

Do góry