• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Naderwanie wędzidełka

Dawiddd0

New member
Witam, zdarzyło mi się ze miałem naderwane wędzidełko 2 lub 3 raz, wczoraj podczas seksu oralnego przytrafiło mi się to kolejny raz. Tym razem jest jednak inaczej, krwawienie ustało jednak okolica wędzidelka i czubek zoledzia zrobił sie aż ciemno siny. Czy to normalne ? Poprzednimi razami tak nie miałem. I jak uporać się z powtarzającym się nadrywaniem.
 

don_domini00s

Active member
Urolog powie Ci najwięcej na wizycie, teraz to wróżenie z fusów od czego to zasinienie, szczegolnie jedynie z opisu słownego. Jak juz kilka razy zdarzyło Ci sie naderwanie to juz wyjściowo musiało być przykrótkawe, potem się zblizniało i skracało bardziej. Najprawdopodobniej będziesz musiał mieć zabieg ale o wszystkim powie Ci lekarz na wizycie. Poszukaj tu na forum, może ktos poleca kogoś z Twojej okolicy.
 

Dawiddd0

New member
Urolog powie Ci najwięcej na wizycie, teraz to wróżenie z fusów od czego to zasinienie, szczegolnie jedynie z opisu słownego. Jak juz kilka razy zdarzyło Ci sie naderwanie to juz wyjściowo musiało być przykrótkawe, potem się zblizniało i skracało bardziej. Najprawdopodobniej będziesz musiał mieć zabieg ale o wszystkim powie Ci lekarz na wizycie. Poszukaj tu na forum, może ktos poleca kogoś z Twojej
 

Dawiddd0

New member
Urolog powie Ci najwięcej na wizycie, teraz to wróżenie z fusów od czego to zasinienie, szczegolnie jedynie z opisu słownego. Jak juz kilka razy zdarzyło Ci sie naderwanie to juz wyjściowo musiało być przykrótkawe, potem się zblizniało i skracało bardziej. Najprawdopodobniej będziesz musiał mieć zabieg ale o wszystkim powie Ci lekarz na wizycie. Poszukaj tu na forum, może ktos poleca kogoś z Twojej okolicy.
Czy do czasu wizyty mogę smarować miejsce zerwania tibioticem ?
 

nope

Well-known member
Wstaw foty jak to wyglada. Jak juz se nadrywales i olales sprawe to zrąbałeś po całości. Może ci sie utworzyc tam taki bliznowiec że sie skończy na obrzezaniu gdzie ci wytną sporo wewn napletka żeby móc to ogarnąć, ale istnieje też opcja że sobie właśnie na tyle wydłużyłeś wędzidęłko że będzie już ok. Wizyta u lekarza to obowiązkowo wskazana. Dla potomnych:
Jak ci lekarz przerobi wedzidelko w kontrolowany sposob to bedzie git a jak sam se rozerwiesz to ciul wie jak to sie zrosnie i jakiej jakosci sie blizna zrobi i wtedy jest krótko mówiąc dupa i ciężko to ogarnąć, albo sie skróci albo wydluzy albo sie zrobi twardy zrost który będzie tylko ciągle bolął a wyciąć tego nie ma jak jedynie usunać wewn napletek przy obrzezaniu.
 

Dawiddd0

New member
Wstaw foty jak to wyglada. Jak juz se nadrywales i olales sprawe to zrąbałeś po całości. Może ci sie utworzyc tam taki bliznowiec że sie skończy na obrzezaniu gdzie ci wytną sporo wewn napletka żeby móc to ogarnąć, ale istnieje też opcja że sobie właśnie na tyle wydłużyłeś wędzidęłko że będzie już ok. Wizyta u lekarza to obowiązkowo wskazana. Dla potomnych:
Jak ci lekarz przerobi wedzidelko w kontrolowany sposob to bedzie git a jak sam se rozerwiesz to ciul wie jak to sie zrosnie i jakiej jakosci sie blizna zrobi i wtedy jest krótko mówiąc dupa i ciężko to ogarnąć, albo sie skróci albo wydluzy albo sie zrobi twardy zrost który będzie tylko ciągle bolął a wyciąć tego nie ma jak jedynie usunać wewn napletek przy obrzezaniu.
Oglólnie jest według mnie to spore zerwanie bo od samej gory na doł jakies 3/4 mm może i 5 mm ale nic mnie nie boli, mogę normalnie zsunąć napletek i obmywać, czasami jedynie przyszczypie jak za mocno poleje wodą, ale tak to ogólnie jest spoko niepokoi mnie ten spory siniak ale dziś wydaje mi sie ciut jasniejszy. Fakt cykam sie jak to sie zrośnie żeby nie było jakis problemów, dlatego w poniedziałek bedę dzwonił żeby sie umowić do urologa
 

Podobne tematy

Do góry