• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko pomimo wykonania laserowej korekty

pawciooo01

New member
Cześć! Mam 22 lata. Miesiąc temu zdecydowałem się wykonać prywatnie zabieg laserowej korekty wędzidełka prącia. Wybrałem lekarza z wieloletnim doświadczeniem, bardzo polecanego. Gdy oglądał mojego penisa w stanie spoczynku uznał na początku, że nie wie czy jest konieczność wykonywania zabiegu. Niemniej, pokazałem mu zdjęcia penisa we wzwodzie (wędzidełko robiło się białe) i finalnie wykonał zabieg. Wizytę kontrolną miałem po tygodniu, gdy rana jeszcze się goiła. Lekarz stwierdził, że goi się prawidłowo.

Po miesięcznym okresie rekonwalescencji rana wyglądała na zagojoną. Niepokoiło mnie jednak to, że w stanie wzwodu od rowka wędzidełko nadal było dość mocno napięte i robiło się białe.

Przed powrotem do życia intymnego, aby oszczędzić sobie uszczerbku na zdrowiu psychicznym i krępacji, zdecydowałem się spróbować pierw masturbacji.
W pewnym momencie, w miejscu, w którym wędzidełko robiło się białe, pod skórą zrobił się mały krwiak (widoczna plamka krwi, widać na zdjęciu). Wędzidełko nie krwawiło na zewnątrz i po kilku dniach krwi pod skórą nie widać... ale wędzidełko, mimo, że nie pokrywa już główki penisa to dalej robi się białe i ciągnie.

Zastanawiam się, czy zdecydowałem się na masturbację zbyt wcześnie i naruszyłem gojenie się rany, czy może lekarz skrócił wędzidełko za mało i będzie trzeba powtórzyć zabieg.

Jeśli to, że wędzidełko w miejscu rany zrobiło się białe wynika z mojej winy - czy z czasem będzie lepiej? Czy to jeszcze się "wzmocni"? Minął już ponad miesiąc.

Jeśli wynika z winy lekarza - co w takiej sytuacji? Sporo wydałem na ten zabieg i liczyłem, że pozbędę się problemu raz na zawsze... Prosżę o pomoc, bardzo przeżywałem te problem psychicznie, chcę rozpocząć normalne współżycie, a teraz bardzo się boję zbliżenia.

Poniżęj zamieszczam zdjęcia







 

pawciooo01

New member


Jeszcze jedno zdjęcie w wzwodzie - tutaj wyraźnie widać, że wędzidełko jest "białe" - w tym właśnie miejscu ciągnie podczas ściągania napletka za żołądź.
 

Trolo

Well-known member
No i to jest blizna po usunięciu wędzidełka. Mam tak samo i tak samo mnie ciagnelo6po zabiegu. Musiałem ćwiczyć, ćwiczyć, masturbowac się bez napletka, podczas wzwodu naciągać napletek w dół do powstania bólu i po jakimś czasie wszystko się unormowało, teraz jestem w stanie rozprowadzić prawie cały napletek po calym tronie penisa. Podczas seksu na początku byl dyskomfort, ale jakoś miesiąc masturbacji na zmianę z seksem i się poprawiło.
Nic na ostro i do powstania bólu.
Calkiem możliwe, że coś tam się naciągło, zerwalo, teraz pewniw zagoiło i moze będzie lepiej.
 

pawciooo01

New member
A u ciebie też występowały takie mikrourazy? Sam fakt, że trochę ciągnie/robi się białe mnie nie przeraża, ale boję się, czy w pewnym momencie nie "pęknie" na tyle, że poleci faktyczni krew. W końcu robi się tę operację, by tego uniknąć...
I po jakim czasie zacząłeś "ćwiczyć" napletek? Zastanawiam się, czy mimo, że od operacji minęło 5 tygodni nie poczekać jeszcze tygodnia-dwóch.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na pewno robota estetyczna , to białe jak przedmówca wspomniał to blizna , bardzo ładna blizna , ja bym był mega zadowolony . Lekarze twierdzą że dopiero po 3 miesiącach jest pełny efekt no i trzeba używać naciągać ale nie na chama. Kto przeprowadził zabieg ?
 

40latek

New member
Tez tak miałem, też jestem po laserowym.
Nie wiem czy cie pocieszę czy nie, ale dopiero po około 5 miesiacach przeszedł ból i dyskomfort i można używać na maksa bez obaw o zerwanie, pęknięcie itp.
Do tych 5 miesięcy używałem lidokainy podczas zbliżeń bo ból był niefajny.

Teraz się nie oszczędzam i jest gitarka. Też mi się robi takie białe. Ale to wynika z faktu że jest to blizna. Blizny takie są 🙂
 

Podobne tematy

Do góry