• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko ? Pierścień ? Stulejka?

rgronim

New member
Cześć,
w poniedziałek mam wizytę u urologa, ale postanowiłem zaczerpnąć wiedzy na tym forum.
W zwisie jestem w stanie normalnie ściągnąć napletek (ten pierścień już wtedy jest widoczny), we wzwodzie również lecz z lekkim oporem. Po ściągnięciu go za rowek zażołędny formuje się fałdka, za nią pierścień i tutaj mam problemy z odprowadzeniem go z powrotem (aczkolwiek jestem w stanie to zrobić). Niepokoi mnie ten pierścień, który ewidentnie uciska na trzon penisa. Czym to jest spowodowane stulejka? krótkie wędzidełko?

Podrzucam zdjęcia w wzwodzie:
 

flader

Active member
Tzw. phimotic ring. Masz trochę za ciasny napletek, po prostu. Masz dwie opcje, albo to zostawić lub np. pobawić się z kremami sterydowymi (ale takimi, które musi przepisać lekarz), albo poddać się zabiegowi obrzezania.
 

morgan66

Active member
Wg mnie masz ciasno. To taki stan pośredni - niby działa (o ile?) ale nie do końca jest tak jak powinno. Jeśli dobrze dobierzesz lekarza i dobrze się uda zabieg to zmienisz życie na lepsze ..albo możesz nie ryzykować i zostać przy tym co jest. Ja miałem chyba mniej ciasno a do decyzji dochodziłem ze 20 lat...nie wyszło do końca idealnie ale wiem że musiałem to zrobić bo siedziało mi to na bani :)
 

pitaq

Member
Miałem podobnie po przedłużeniu wędzidełka, pierścień napletka był nadal za wąski i uciskalo, poszedłem na następny zabieg częściowego obrzezania i teraz jest wszystko w normie
 

Rider92

New member
Miałem podobnie po przedłużeniu wędzidełka, pierścień napletka był nadal za wąski i uciskalo, poszedłem na następny zabieg częściowego obrzezania i teraz jest wszystko w normie
Cześć, mam pytanie czy po częściowym w spoczynku jest widoczny żołądź u Ciebie czy jest całkowicie schowany?
 
Do góry