• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Już po :D

TheRock

New member
Trenować, nie pękać :wink:

Miałem wrzucić fotkę jak to wygląda u mnie. W zasadzie bólu nie odczuwam, ale skóra nie rozkłada się równomiernie we wzwodzie, postaram się wrzucić zdjęcie jutro i ocenicie sami.
 

sławek83

Moderator
W piątek minie trzeci miesiąc od zabiegu. Wacek działa bez zarzutów, nie boli, nic nie przeszkadza, wszystko wygląda bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu :)
Dziękuje wszystkim którzy tu zamieścili swoje historie bo to one mnie zmotywowały do tego żeby iść na zabieg. Dziękuje też wszystkim którzy odpisywali mi na moje pytania, było to dla mnie bardzo pomocne.
A dla niezdecydowanych, nie bójcie się, warto pozbyć się tego i mieć święty spokój i wyższe poczucie własnej wartości. Temat uważam za zamknięty.
Pozdrawiam
 

apolakipsa

New member
bo zadalem kilka pytan o obrzezanie czesciowe xD bo nie moglem sie zdecydowac ale juz zdazylem miec zabieg i wybralem czesciowe wiec nie zawracam Ci glowy ;]
 

miqitinek

New member
Witam, ja zabieg miałem robiony wczoraj (czyli o jakieś 20 lat za późno), ale poważnie, to teraz trochę boli. Szczególnie jak śpię. Mieliście jakieś sposoby na to, czy po prostu jakieś pigułki? Pozdrawiam
 

miqitinek

New member
W ciągu dnia jest już OK, nawet nie zażywam żadnych tabletek (drugi dzień po zabiegu), ale w nocy jak "mały chce spojrzeć na świat" to ohoho, aż muszę sobie pochodzić żeby się uspokoił :) Jedno mnie trochę niepokoi, mój mały wydaje się krótszy niż był (może ciut grubszy), ale czy jak zejdzie opuchlizna, to wróci do normy? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
 

sławek83

Moderator
Nie wydaje mi się żeby się pomniejszył po zabiegu?? Mi się mój wydaje nawet trochę większy, bynajmniej moja partnerka tak twierdzi :) Jak się zagoi to zobaczysz jaki będzie efekt końcowy.
 

anonimus

New member
spokojnie-to przez brak koncówego napletka tak ci sie wydaje-sam penis nie mogl sie pomniejszyc a w wzwodzie wydaje mi sie nawet wiekszy-wkoncu nic go nie blokuje tak jak wczesniej.
a opuchlizna zejdzie-ja 23 dzień po zabiegu i jedynym problemem są szwy któe wypaść nie chcą a kontrola za tydzień dopiero...
 

marek_gda

New member
Mi do dziś (ponad rok po zabiegu) zdaje się, że jest mniejszy niż przed zabiegiem :p Nawet kilka miesięcy po zabiegu naprawdę był mniejszy (i grubszy), ale teraz jest już ok. Czas goi rany. Nie martw się :)
 

miqitinek

New member
Fajnie, że już za rok będę mógł się cieszyć, że wrócił do swoich rozmiarów :D A tak poważnie, to z bólem jest już w miarę (oczywiście prócz nocnych eskapad mojego małego). Jeszcze takie pytanko, jak długo mam używać okładów z Rivanolu, jak długo robić opatrunki? Pozdrawiam
 

sławek83

Moderator
cortezo ma racje, jak widzisz że już się większość zagoiła, nic cię nie boli, możesz ściągać napletek swobodnie i nie masz żadnych wycieków z niego typu krew i takie inne to myślę że nie ma sensu go męczyć Rivanolami i innymi lekami.
 

andylon

New member
Ja też już po:)
Wczoraj przed południem zabieg w Ars-Medica w Krakowie. Dr Drabina. Przemiły lekarz. No i wszystko poszło dobrze :)
Pierwsza noc nie była taka zła. Mały nawet się za bardzo nie wyrywał ;p No ale mu się spuchło troszeczkę i zmienił kolor ale to jak czytałem pewnie przez znieczulenie :) Lekarz powiedział żebym Rivanolu nie używał tylko przemywać go normalnie wodą z mydłem.

ale się ciesze, że w końcu mam to za sobą :)
 

cortezo

New member
o stary :) jak sobie przypomnę pierwszą noc po zabiegu...zacznę od tego, że zanim się zdecydowałem na zabieg byłem już chyba w stanie zacytować z pamięci każdy post tego forum i wyrecytować każdą relację, no i właśnie chyba dlatego, że naczytałem się o bólu tych nocnych wzwodów przez całą noc przespałem może łącznie godzinę... dziś jestem już 9 dni po zabiegu i jedyny problem, który mi pozostał to nadwrażliwość.

...nie będę wspominał jak wyglądał mój dzień kilka godzin przed zdjęciem szwów (miałem nierozpuszczalne) :D każdy tu pisał, że straszny ból, jeden to prawie zemdlał, a ja nawet nie moczyłem tych szwów, trochę poszczypało i z głowy.
 

andylon

New member
Ja tylko dwa razy się w nocy budziłem :) także spokojnie przespałem :)
No nadwrażliwość daje się we znaki szczególnie jak miałem stulejkę całkowitą i napletek poszedł całkowicie ;p
 

Podobne tematy

Do góry