• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Już po :D

QKi89

Member
ja mam to samo, po mocniejszym eksploatowaniu wacka z koleżanką pojawiła się lekka oponka która szybko znikła. Chyba jeszcze dam sobie na wstrzymanie z seksem ....
 

sławek83

Moderator
Ja oponek na szczęście nie mam i nie miałem. Tylko te wędzidełko robi się nieco grubsze ale z tego co widzę już coraz mniej. Może z czasem będzie lepiej.
 

michaillow

New member
Pisze tutaj, dla większego prawdopodobieństwa odpowiedzi:D
Już 13 dni po operacji całkowitego, szwy zdjęte zostały w czwartek. Przez tydzień jeszcze lekarz kazał maczać w rivanolu. Chodzę już bez opatrunku, nadwrażliwość jest, ale pomalutku przechodzi.
Mam tylko jedno 'ALE'. Otóż miejsce gdzie były szwy, teraz dość ładnie już zagojone, jest nie do ruszenia. Gdy tylko chcę choć odrobinkę zdjąć skórkę w dół natychmiast pojawia się opór i pewnie jak bym nieco mocniej pociągnął pojawiło by się dużo krwi... i tu pytanie, czy to z czasem się rozluzni? Miałem operacje stulejki by móc mimo wszystko uprawiać seks, a póki co mi to skutecznie uniemożliwia... Wiem, że jeszcze wcześnie itp. Ale wole spytać :)
ZDJĘCIA:
http://www53.zippyshare.com/v/76096145/file.html
http://www53.zippyshare.com/v/83986042/file.html
http://www53.zippyshare.com/v/2544094/file.html
 

michaillow

New member
Nie wiem, narazie gdy próbuje sciagac jest ten ból i jakby miało coś urwać nagle... poczekam aż szwy wewnątrz się rozpuszczą i rana stanie się bardziej elastyczna. Po 2 tygodniach nie chce go za bardzo przemęczać :)
Też tak miałeś? A teraz jest dobrze? Znaczy nie czujesz bólu, czy rana się rozciągnęła?
 

sławek83

Moderator
Ja tak miałem ale nie po 2 tygodniach. Po tygodniu juz mogłem całego odsłonić, trochę bolało ale nie aż tak. Właściwie taki delikatny ból czułem do 3 tygodnia. Teraz już nic nie boli i jest świetnie.
 

michaillow

New member
Noo tak. Przecież na zdjęciu nie mam napletka:D Szycie po prostu jest blisko przy główce żołędzia i dlatego nie można jej (poki co) sciągać :) dodam, że też nie mam wędzidełka :)
 

michal-bydg

New member
w dniu dzisiejszym miałem przeprowadzony zabieg obrzezania w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy , zabieg przeprowadzony był przez dr. Pawła Bartoszewskiego myślałem ze będzie gorzej ale praktycznie nic nie bolało i teraz również nie odczuwam bólu
 

michal-bydg

New member
sławek83 napisał:
No stary, gratuluje!! Zobaczysz, teraz będzie tylko lepiej :) Dbaj tylko o niego :)

z leków dostałem do stosowania Cipronex 500mg 2x1 , Neomycinum tzf w aerozolu 2x1 oraz Octenisept również 2x1 lekarz odradził mi robienie opatrunków z gazy lub inych podobnych ponieważ stwierdził że szybciej będzie się goić więc w pełni zastosuje się do jego poleceń
 

michal-bydg

New member
po zdjęciu opatrunku zorientowałem się ze nie dokonano mi całkowitego obrzezani lecz tylko częściowe ale i tak wygląda o wiele lepiej , tylko zastanawia mnie czemu lekarz nie zrobił całkowitego tak jak było w zaleceniach od lekarza prowadzącego
 

Podobne tematy

Do góry