• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

jak dlugo czekaliscie???

takiktos

New member
Daarek napisał:
Ostatnio rozmawiałem z urologiem ze Szczecina. Powiedział, że na takie zabiegi (NFZ) czeka się z 3-4 miesiące. Dlatego tak długo, bo traktowane to jest jako plastyka a pierwszeństwo ma wszystko inne.

jestes ze szczecina?
 

trol

New member
a no spoko, bo mi to wypada na poczantku wakacji a to liipa i jeszcze sie dowiedzialem ze chirurg ktory to robi spierdzielil robote jednemu z formulowiczow, wiec zbieram kase i prywatnie ide. A dlugo sie czeka jak by sie chcialo prywatnie zrobic zabieg?
 

Krzys1

New member
Ja czekałem całe życie, ponad ćwierćwiecze :D Dlaczego tyle? Powodów było wiele, od takich błahych, do poważnych. Lecz wreszcie się zdecydowałem.
Powierzyłem swoje zdrowie dr. Kuźniarowi (Rzeszów). Na wizytę umówiłem się prywatnie (około 3 tygodnie temu), po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat jego umiejętności i doświadczenia.
Na zabieg idę za około 3 tygodnie (miesiąc i trochę czekania od wizyty - ale zleciało jak nie wiem kiedy) oczywiście na NFZ.

Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej mam sporego pietra.
 

trol

New member
prywatnie, prywatnie. 800zl zabieg bez zadnych wczesniejszych wizyt, tylko od razu pod noz ;d bym pposzedl na nfz, ale na poczatku lata mam to nie fajnie, bo przepadnie mi robota, a i lekarz ktory mial mnie ciac to spartolil mocno robote jednemu z kolegow formulowiczow, wiec darowalem sobie te przyjemnosci. nie wiem czy wybrac calkowite obrzezanie czy plastyke, bo ogolnie to ja mam pierscien zwezony ''tylko'' hehe, a wezidelko niby ok ale chyba na calkowite sie zdecyduje zeby miec z bani? jak sadzicie?
 

shogo

New member
Bierz obrzezanie całkowite. Każdy tutaj jest zadowolony z całkowitego i nie ma problemu z ćwiczeniami no i nie ma szans na powrót tej choroby.
 

trol

New member
dzieki ;D to tez tak zrobie. jutro poznam ''dzien zaglady'' i wydaje mi sie , ze nie bedzie tak mocno bolalo po zabiegu i da rade sie jakos przyzwyczaic. wiec pozdro 600, witaj lepszy swiecie ;) jutro napisze co i jak .
 

trol

New member
dobraa i po sprawie :) przyjechalem do domu i pierwsze siusiu bylo, praie normalnie bez zadnych uciskow czy tym podobne. widzialem przez gazik ze od strony wedzidelka juz ladnie spuchlo, ale co sie dziwic, przeciez miecho bylo zszywane. polecam dokora Michala Łęsiów;d bardzo smieszny pan, a na zabiegu ladnie sie usmialem :D jestem dobrej nadziei, ze bedzie ok. Pozdro
 

trol

New member
poweim Ci ze chyba za bardzo uleglem, bo chcialem calkowite obrzezanie, a lekarz powiedzial, ze nie ma takiej potrzeby i sie do konca nie dowiedzialem. to bylo takie czesciowe obrzezanie, bo z tego co wiem to wedziedelko zostalo a napletek skrocony do polowy wiec obaczymy co z tego bedzie. Mam takie troche obawy, bo jak narazie krwawi i spuchlo nawet mocno. chcialbym byc juz chociaz tydzien po, a wam mocno puch wacus po zabiegu?
 

trol

New member
ale lekarz powiedzial , ze wie co robi i bedzie okej, dzis pierwsza noc i zobaczymy jak bedzie i jak bedzie wygladac ta opuchliza jutro, w sumie to mnie prawie nic nie boli, chodze prawie normalnie tylko, ze wolnniej, no i co tu dodac, ide spac i jutro zobaczymy jak przywitam dzien czy z usmiechem czy nie. rzeba byc twardym i pozytywnie nastawionym. Pozdro
 

shogo

New member
Mi napuchło tylko miejsce po znieczuleniu. Żadnej oponki ani niczego. Trzeba było upierać się przy całkowitym, ale i tak powinieneś być zadowolony ;)
chociaż ja zawsze powtarzam, że częściowe mi się nie podoba
 

trol

New member
powiem Ci, ze dla mnie teraz jest wazne oby sie zagoilo i zeby sprzent dobrze chodzil, a czy tam czesciowe czy calkowite to nie ma zbytnio znaczenia, zaakceptuje jaki bedzie tylko niech on normalnie funkcjonuje :) teraz nie wiem czy mam zmieniac opatrunek, bo mam go zakrwawionego i nie wiem co zrobic. Lekarz powiedzial zebym go zmienil w niedziele i teraz nie wiem co zrobic?
 

shogo

New member
Jak obsikałeś to zmień, chociaż każdy lekarz zaleca aby zmienić następnego dnia. Higiena przedewszystkim, więc możesz zmienić opatrunek
 

Podobne tematy

Do góry