• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dziwne

lolcioporcio123

New member
Witam, przychodzę z nietypowym problemem a więc zacznijmy od tego że mam 14 lat i czuję że dochodzę ale nie ma wytrysku. Podczas masturbacji w pewnym momencie czuje ze robi mi się gorąco, ciężej oddycha (czytałem że to są objawy przed wytryskiem) ale ostatecznie zamiast spermy mam mocz. Powiedzcie mi o co może chodzić, bo się trochę niepokoje. Dodam że mam najprawdoboniej mała torbiel nasienna.Czy przez nie moge miec wytrysku? I czy przez torbiel nie mogę mieć w przyszłości dzieci bo się trochę boję.
 

Trolo

Well-known member
Co to znaczy, że masz mocz? W sensie sikasz? Czy pojawia się bardzo wodnjsta wydzielina?

Nie każdy będzie "strzelał". Są ludzie którym tylko wypływa sperma, moze być tylko jeden wtrysk lekki, a potem tylko płynie u kazdego może być inaczej.
 

Krystiankendroj

Active member
Ja pamiętam jak miałem pierwsze takie parcie na madturbacje za małolata, nie byłem jeszcze dojrzały, było to gdzieś w podstawówce nie wiedziałem co i jak i też tak jakoś poszło że zamiast wytrysku poleciał mocz więc może to kwestia wieku
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry