• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne ciemne/czerwone krostki na mosznie

maks1234

New member
Dzień dobry.

Ostatnio (jakieś 2 tyg temu) zauważyłem na mosznie krosty (ciemne/czerwone). Czy jest ktoś w stanie ocenić po zdjęciu co to może być, czy powinienem się obawiać czy może nie ma czym? Na początku myślałem, że to jakieś zacięcia przy goleniu, ale po 2 tyg. dalej są, więc może to jednak coś innego. Dodam, że nie powodują one ani żadnego swędzenia czy bólu.

Dziękuję z góry jakiekolwiek posty.

 

Trolo

Well-known member
No dokładnie to wygląda jakby po goleniu było, ale dwa tygodnie jak się utrzymują bez zmian to aż dziwne. Rany powinny się dawno zagoić.
 

amenek5

Active member
No dokładnie to wygląda jakby po goleniu było, ale dwa tygodnie jak się utrzymują bez zmian to aż dziwne. Rany powinny się dawno zagoić.
No też tak twierdzę. Spróbuj może popsikac octeniseptem. Bo może podrażniłes te białe krostki ( zapomniałem ich nazwy) i to może się dłużej goić.
 

maks1234

New member
@Trolo @amenek5

Dzięki za wiadomości. Poobserwuje zatem to jeszcze 2 tygodnie i zobaczę czy będzię się zmniejszać/znikać. Czy jeżeli za 2 tyg. nic by się z nimi nie zmieniło udalibyście się do dermatologa/urologa?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Dziwne zjawisko po masturbacji Inne 0
A Dziwne zaczerwienienie żołędzia Inne 5
L dziwne Inne 3
J Dziwne łaskotanie penisa Inne 14
P Dziwne przebarwienie nad penisem Choroby weneryczne 2

Podobne tematy

Do góry