• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po obrzezaniu

dandoo

Active member
a jak masz od strony wędzidełka ja jestem nie cale 3 miechy po i tam jest zastanawiam się czy to zejdzie czy po staplerze się źle zszyło po staplerze…. to co masz wygląda ok a jak masz w spoczynku
 

lisu22

Member
W spoczynku mam małą fałdkę pod żołędziem. Nieraz nachodzi na żołądź i przykrywa go tak mniej więcej do połowy. Jeśli chodzi o wędzidełko to postaram się później wysłać jak to wygląda bo dopiero co nakleilem tam plaster i niechę go ściągać specjalnie żeby zrobić fotkę
 

dandoo

Active member
właśnie nie wiem czy to się poprawi czy raczej już nie tam z jednej strony robi się przez to jakaś limfa czasem jeszcze wrzucę od góry
 

morgan66

Active member
@lisu22 a w spoczynku możesz nasunąć (nawinąć) napletek wewnętrzny na żołądź? Ja mam podobną fałdkę i mogę palcami nawinąć napletek ale zaraz schodzi - samoczynnie żołądź trochę się nakrywa napletkiem zew. który pokrywa też tą fałdkę, ale tak żeby napletek wew. sam się nawinał/nasunał to nie - i to mnie trochę wkurza. @dandoo wg mnie wygląda to git - masz dużo wew. zostawione i brak jakiejś opuchlizny. Od strony wędzidełka rzeczywiście jest trochę jakaś dysproporcja cięcia (wykręcenie w jednym kierunku) i to już sie nie zmieni moim zdaniem ale ogólnie to wygląda naprawdę bardzo ładnie.
 

lisu22

Member
@dandoo przychylam się do opinii @morgan66. Moim zdaniem wygląda to u Cb nawet lepiej niż u mnie. Jeśli to Tobie w niczym nie przeszkadza to tylko się cieszyć i używać sprzętu 🙂
@morgan66 jeśli chodzi o mnie, to tak mogę nasunąć napletek na żołądź. Nieraz sam się nasunie i zakrywa żołądź do połowy.
 

lisu22

Member
Cześć wszystkim. Postanowiłem wrócić i trochę zaktualizować mój temat. Jestem rok i kilka dni po zabiegu (14 luty 2023). Ogólnie jest super. Może nie wygląda idealnie ale ja jestem zadowolony. Bliny nawet rok po zabiegu ulegają zmianie, robią się bardziej miękkie. Co o tym myślicie? Podeślę dwa zdjęcia do oceny. Pozdrawiam i namawiam wszystkich niezdecydowanych na zabieg. Warto zrobić porządek ze stulejką i mieć święty spokój :) nawet jeśli się ma ponad 30 lat. Nigdy nie jest za późno


 

richyrich

Active member
Bardzo ładnie wyszło! Jeszcze te pół roku temu mieliśmy w sumie podobny efekt, a widać że czas robi robotę i każdy poszedł w swoją stronę ;) Widać u ciebie że blizna totalnie się wygładziła, zgadzam się że to się bardzo długo zmienia i dostosowuje do nowych warunków.
 

flokis

New member
Ładnie, że tak się zapytam to na biegu jałowym ;) napletek zawija się jak na drugim zdjęciu? Czy też sam nachodzi na żołądź?
 

Podobne tematy

Do góry