• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po obrzezaniu

richyrich

Active member
musiałbyś zobaczyć u mnie w temacie, te szwy od wędzidełka to były takie malutkie gówna w środku że ja nie potrafiłem się w tym w ogóle połapać, na zdjęciach to ich nawet nie widać, niektórzy tu mają takie sznurki praktycznie a u mnie interwencja chirurgiczna w tym miejscu była jakaś taka mało widoczna stąd miałem z tym problem - nie pamiętam po ilu dniach byłem na kontroli ale no koło 30
 

RandomGuy

Active member
Opuchlizny miałem bardzo mało, jedynie od strony wędzidełka, ogólnie gojenie wzorowe, 0 krwi, 0 bólu. Większość szwów sama wypadła, niektórym trochę pomagałem.
 

richyrich

Active member
Jak i na ile przyklejasz taki plaster? Zamówiłem bo panowie jednak mi zalecali więc jutro będę miał to od razu podłapie od ciebie. No i wygląda dobrze moim zdaniem, w porównaniu do tej poprzedniej foty to przepaść
 

Krystiankendroj

Active member
Możesz go przykleić raz na 3 dni max
Ale zazwyczaj , bo to akurat takie miejsce że on się zaraz zmietoli czy obruszy , 1 dziennie jest optymalnie , możesz go przed myciem ściągnąć i po osuszeniu przykleić znowu nic się nie stanie
 

Krystiankendroj

Active member
Tak właśnie najpptymalniwj założyć, cały dzień pochodzić w tym i po kąpieli czy myciu założyć nowy
Zależy kto ile kasy ma
Ja kleilem nowe nawet szło dwa razy dziennie
 

lisu22

Member
Witam. Mała aktualizacja. Prawie trzy miesiące po zabiegu obrzezania( 14 mają będą trzy miesiące) . Sami oceńcie jak to wygląda 🙂


Ciągle używam plastry Sutricon ale nie zawsze pamiętam po kąpieli żeby je założyć spowrotem
 

lisu22

Member
Witam. Postanowiłem trochę zaktualizować mój post. Jestem już ponad 4 miesiące po zabiegu. Na tą chwilę stosuje jeszcze plastry sutricon na okolice wędzidełka ponieważ tam na początku rozeszła mi się rana i wiedziałem że przez to blizna w tym miejscu będzie potrzebować dłuższej kuracji :) ogólnie jest ok. Odczucia przy seksie o niebo lepsze niż przed zabiegiem. Mam nadzieję że ta blizna z czasem jeszcze bardziej zmięknie. Myślałem jakiś czas temu że będę potrzebował poprawki ale jednak chyba sobie daruję. Jeszcze raz przez to wszytko przechodzić? Podczas leczenia najadłem się tyle stresu że już chyab wystarczy mi do końca życia 😅. Jeśli znajdę fotki to postaram się wrzucić jak to wyglądało na początku a teraz . Imgur chyba coś szwankuje więc będę musiał wymyśleć inny sposób. Pozdrawiam 🙂

Tak to wyglądało coś koło miesiąca po zabiegu. Już dokładnie nie pamiętam


A tak na dzień dzisiejszy


Cięcie może wydawać się krzywe ( może i trochę jest 🙂) ale ogólnie mam skrzywienie penisa w lewą stronę
 

Podobne tematy

Do góry