• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dr Wiesław Tondel - Poznań

emigrant

New member
dr Wiesław Tondel - Mistrz Świata i okolic :wink:
Na zabieg umówiłem się z doktorem telefonicznie w poniedziałek a już we wtorek byłem po wszystkim. (Byłem na urlopie w Polsce-pracuje za granicą, więc dr był wyrozumiały i znalazł dla mnie tak szybki termin za co serdecznie DzIĘKUJE)
Podjąłem męską decyzje ale nie powiem, że żadnych obaw nie było.
Podczas zabiegu miałem robioną plastyke napletka i wędzidełko.
Jestem osobą wrażliwą na rzeczy typu igła, zastrzyki, krew itp. ale tam nie czułem w ogóle atmosfery jakiegokolwiek zabiegu. Czułem się jak u babci na kawce i ciastkach:) Pan dr Tondel to profesjonalista w każdym calu a także człowiek z którym taki zabieg jest jak budowanie zamków z piasku. Pogada, pożartuje. Zabieg trwał około50 min. i był całkowicie bezbolesny:) Po wszystkim pan doktor przekazał mi informacje na temat postępowania pozabiegowego, a następnie pobiegłem zadowolony do domu:) Kiedy znieczulenie przestało działać czułem takie jakby swędzenie ale to nie był ból. Spać poszedłem normalnie z uśmiechem na twarzy:) Dzisiaj jestem trzeci dzień po zabiegu i nadal żadnego bólu a "pacjent" wygląda coraz lepiej:)
Jak najbardziej polecam pana doktora!!! To jest właśnie ten czas żebyś był szczęśliwy!!!
dziękuje doktorze.
 

Pablos10

New member
Siema.W niedługim czasie chciałbym wybrać się na operacje stulejki.Chce mieć obrzezanie całkowite i tu moje pytanie.Czy aby zgłosić się do dr.Tondla to jakie mam zabrać dokumenty i czy jakieś badania muszę mieć robione np:krwi?? A i jeszcze jedno czy muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego?
 

promatyk

New member
Idziesz z dowodem osobistym, na miejscu wbijasz do rejestracji. Potem do sali nr 2. Za wizyte płacisz 100zl po wyjsciu (w pierwszy czwartek miesiaca jest za darmo). Żadnych badań nie musisz mieć. Wszystko od ręki.
 

Armando123

New member
Jakby kogoś interesował to obecna cena za zabieg to 1500 zł. Za wizytę przed zabiegiem 150 zł. Wszystkie ew. poprawki i wizyty po zabiegu są wliczone w cenę.
 

lordv

New member
witam
szczerze mogę polecić pana doktora to mistrz świata i okolic , ma doskonałe podejście do pacjenta , 28-06 mialem zabieg poprawkowy (całkowite obrzezanie) totalny luz rozmowa jak ze starym przyjacielem ,zero stresu ,atmosfera podczas zabiegu bezcenna ,i muza fajna , z całego serca polecam ,cena 1500 ale to nie jest dużo i nie ma co oszczędzać

ja za pierszym razem po wykryciu stulejki :D trafilem w mojej rodzinnej miejscowosci na dziada urologa co mnie wrecz malego :D przyjaciela popsuł :cry: , wręcz dosłownie ,poza tym gość był gburowaty i strasznie nie miły . dopiero akcja u doktora uratowała go i teraz wygląda jak człowiek nie warto oszczędzać.


w ramach podziękowania polecam pana doktora profesjonalista 150 procent !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Pan_Ahmed

New member
Słuchajcie, z mógłby się tu wypowiedzieć ktoś kto przejechał pół Polski do dr Tondela/Tondla? (nie wiem jak się odmienia! :D)
Opłaciła się taka eskapada? Ile razy trzeba przyjeżdżać?
Jak się nazywa ten prywatny szpital w którym dr Tondel przyjmuje / wykonuje zabiegi?

Jestem z Łodzi i planuję podróż do Poznania bo czuję, że będzie warto, a nie mam zamiaru oszczędzać na moim wacławie.
Tylko nie wiem czy najpierw muszę robić kilometry na krótką wizytę i po np tygodniu znów na zabieg, a później jeszcze raz na wizytę kontrolną? Jak to jest?
I jeśli chcę znieczulenie ogólne (nie chcę mieć zbyt dużej opuchlizny i tych bolących miejsc po igle), to czy ta placówka w której przyjmuje dr Tondel też to oferuje?

Proszę o odpowiedź.
Pozdrowienia!
 

brubik

New member
Pytanie do osób po zabiegu dr Tondla. Czy jest możliwość ustalenia typu obrzezania? Mnie interesuje low and tight z usunieciem wędzidełka i szukam dra z okolic Poznania, który zrobi to w miarę estetycznie.
 

promatyk

New member
Tak, możesz się dogadać. Przed cięciem Doktorek narysuje Ci linię cięcia, więc będzie mógł rzucić okiem, niemniej wcześniej powiedz czego oczekujesz, na pewno będziesz zadowolony :)
 

poznaniak026

New member
Witam stulejkowiczów:)

Właśnie wróciłem z zabiegu u dr Tondla. nie będę pisał jak to wygląda bo wiecie z wcześniejszych postów. (jedno tylko ale: byłem przygotowany psychicznie na to że znieczulenie bedzie boleć, a wcale nie było tak źle, powiem więcej: bardziej wkurza cała oprawa dźwiękowa: skwierczenie plus pisk machiny oblężniczej:p)


Zalecenia jak u poprzedników, zabieg trwał prawie godzinę, ale czas szybko mija bo muzyczka leci:) znieczulenie chyba troche dotarło do głowy, bo chciało mi sie pod koniec spać:p

po kolei: przez opatrunek widzę że mały zmienił kolor na fiolet, jutro pewnie spuchnie. jeszcze nie sikałem ale to bedzie dobre coś czuje;P

dalsze relacje będę dodawać na bieżąco.

p.s. znieczulenie mija i zaczyna boleć, więc Apapik na noc.
 

biednymis

New member
Witam wszystkich. Ja zdecydowałem się też na zabieg obrzezania High and tight, jadę niebawem i mam pytanie, czy tuż po zabiegu można prowadzić auto, bo będę miał do przejechania jakieś 150km? Jakieś tabsy przeciwbólowe wezme z sobą, ale troche się denerwuje-pozdrowionka.
 

biednymis

New member
Witam wszystkich. Ja zdecydowałem się też na zabieg obrzezania High and tight, jadę niebawem i mam pytanie, czy tuż po zabiegu można prowadzić auto, bo będę miał do przejechania jakieś 150km? Jakieś tabsy przeciwbólowe wezme z sobą, ale troche się denerwuje-pozdrowionka :)
 

anonnim

New member
Za fachowość i podejście pora Panu doktorowi wystawić opinię :)
Jak wszyscy powyżej - FACHOWIEC zasługujący na mistrzostwo świata :) Nic więcej nie ma sensu pisać :)
 

zot

New member
Polecam dr Tondla w 100%. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zabieg: zupełnie bezbolesny (raczej standardowy dyskomfort), miło, sympatycznie, żartobliwie. Po zabiegu: podręcznikowo - etap gojenia dokładnie tak, jak opisał Doktor. Wystarczy stosować się wg. zaleceń. Teraz jestem 4 tydzień od zabiegu i śmieje się z tego że przez tyle lat męczyłem się ze stulejką... MISTRZOSTWO ŚWIATA! POLECAM!
 
Do góry