• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Długi napletek

adam98

New member
Cześć,
czy Waszym zdaniem zbyt długi napletek, który zakrywa całego penisa nawet we wzwodzie jest kandydatem do obrzezania? Miał ktoś podobny przypadek? Dodam że nie mam problemu z zsunięciem go, jest po prostu duży...
 

Opalonykurczak

Active member
Jak chcesz isc na obrzezanie z tego wzgledu to musisz miec na uwadze komplikacje z tym zwiazane. Blizna/oponka a nawet moze zdarzyc sie poprawka przez nieumiejetnie zrobiony 1szy zabieg. Nie strasze cie na obrzezanie ale gdybym nie mial uciskajacego pierscienia ani nic z podobnych rzeczy to u siebie bym nic nie robił.
 

cichy13

Active member
Wrzuć zdjęcie to będzie bardziej wiadomo chociaż najważniejsze i tak jest Twoje odczucie bo ty wiesz najlepiej na ile to przeszkadza
 

toastt

Well-known member
Długi napletek może też być źródłem problemów w przyszłości, bo stanowi on rezerwuar bakterii i kiedyś przez to może Cię dopaść zapalenie cewki moczowej i nie daj Boże prostaty. Jak czujesz, że coś jest nie tak i jesteś świadom ryzyka obrzezania, to idź na zabieg i nie oglądaj się za siebie.
 

adam98

New member
To zdjęcia w wzwodzie i spoczynku, jak mówiłem nawet we wzwodzie napletek zakrywa całego penisa...
 

Humanista

Active member
to w pelni normalne, ze zakrywa. Pytanie czy mozesz spokojnie odciagnac we wzwodzie az do samego konca, zeby widac bylo caly wewn. napletek. Jesli tak, to daj sobie spokoj z obrzezaniem, chyba ze bardzo zalezy ci na tej estetyce.
 

toastt

Well-known member
To po co sie ciąć? Troche nie rozumiem postu @toastt czyli o 6 mm mniej napletka i juz wtedy nie ma tego problemu? Jak sie dba regularnie o higiene to i nie ma problemu z bakteriami i dlugosc skory nie ma znaczenia czy zwisa za grzyba 5 czy 15 milimetrow.
Tak, oczywiście masz rację. Bardziej miałem na myśli kombinację możliwych problemów zdrowotnych w przyszłości z niezadowoleniem z wyglądu penisa, aniżeli samego ryzyka jakiegoś nadkażenia.
W moim przypadku 28mm...
Mam prawie identycznie jak Ty (sądząc po zdjęciach) i mam znacznie mocniej zaczerwienione ujście napletka. Choruję na przewlekłe zapalenie prostaty, o higienę dbam cały czas w sposób wzmożony, ale to zaczerwienienie jest cały czas. Prawdopodobnie jest to związane z zapaleniem prostaty, ale jak sięgnę pamięcią to przed tym problemem nie miałem tego zaczerwienienia.
 

Podobne tematy

Do góry