• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy z moim napletkiem jest wszystko dobrze

karabinieri

New member
Witam,
Mam pytanie odnośnie mojego napletka, ostatnio nie daje mi to spokoju, gdy penis jest wzwodzie napletek nie zsuwa się do końca żołędzi i czasami ciężko go ściągnąć, w stanie spoczynku jest tego napletka jakby zbyt dużo. Gdy penis opada ze wzwodu napletek jakby zawijał się przed nasadą żołędzi do środka. Wrzucam parę zdjęć żeby wiadomo było co dokładnie mam na myśli. Dajcie znać co o tym sądzicie, czy też tak macie albo powinienem coś w końcu z tym zrobić. Poniżej link do moich fotek

 

Korolonia

New member
Hej, zdjęcia się nie ładują więc trudno będzie dokładnie określić co ci jest aczkolwiek po twoim opisie można wnioskować że masz zbyt długi napletek, no chyba że to tylko w twoim odczuciu i jest on naturalny
 

karabinieri

New member
mam nadzieje, że linki działające

 

Trolo

Well-known member
Na żadnym zdjęciu nie zsunąłeś napletka. Napletek sam z siebie we wzwodzie nie zsuwa się. We wzwodzie nie widać, żeby powstawał jakiś pierścień. U siebie mam podobnie jeżeli chodzi o wzwód, ale w spoczynku mam mniej napletka. Nie przeszkadza mi to w stosunkach.
Czy jak masz nawilżony napletek to zsuwa się on lepiej?
 

karabinieri

New member
Wlasnie ciezko mi zsunac napletek we wzwodzie, strasznie ciasny jest, mam wrazenie jakby mialo mi zerwac wiezidelko, gdy jest nawilzony jest troche lepiej ale nadal napletek jest ciasny, w spoczynku bez problemu schodzi. Ciezko jest z prezerwatywa, podczas stosunku sama sie zsuwa z penisa, czy to normalne?
 

Danian

Member
Ja stulejki nie miałem. Ale mój napletek był długi w gumie powodowało to że się zssuwała. Po zabiegu prostowania problem się rozwiązał. Dostałem zakażenia i musiałem się obrzezać. Teraz guma leży idealnie, nic się nie zssuwa. U Ciebie ten napletek też wydaje się długi dodatkowo ty nie możesz go łatwo zssunąć (ja mogłem). Idź do urologa może da radę to jakoś rozciągnąć (skóra jest plastyczna). Ja Ci powie że trzeba ciąć to plastykę bym odradzał, problem lubi wracać a i goi się to gorzej.
 

karabinieri

New member
fotki z napletkiem zsuniętym na maxa, na sucho bym nie dał rady, co o tym myślicie?



 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry