• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

czy z moim penisem jest wszystko ok

ktos57994

Member
Czy wszystko jest ok bo myslalem ze mam ktotkie wedzidelko ale codziennie naciagalem ostatni raz byłem na badaniach w 8 klasie i wszystko było ok ale proszę powiedzieć

Tu zdjęcia

 

amenek5

Active member
Te badania ( bilanse) to nie wiem jak u ciebie ale u mnie to była jedna wielka ściema i brak wiedzy lekarza, także ja bym się nie tym nie sugerował. A co do skórki, to się skleja czy bardziej mówisz o tym za napletek ma się ciężko zsunąć z żołędzia, mam na myśli że jest przy ciasny?
 

flader

Active member
No wędzidełko wygląda na trochę ciasne. Generalnie na to wszystko jest prosty test - coś cię uwiera? Coś ci przeszkadza tam? Jeśli tak, to do chirurga urologa. Jakby ci nic nie przeszkadzało to byś nawet o tym nie myślał.
 

ktos57994

Member
No wędzidełko wygląda na trochę ciasne. Generalnie na to wszystko jest prosty test - coś cię uwiera? Coś ci przeszkadza tam? Jeśli tak, to do chirurga urologa. Jakby ci nic nie przeszkadzało to byś nawet o tym nie myślał.
a jak je rozciagnac ja codziennie w wodzie tak jak mi lekarz mowil naciagam a dwlej się przylepia od jakiegos czasu i pytam czy wszystko jest jak ma byc
 

morgan66

Active member
Napiszę tak - świat nie jest czarno/biały bo są różne odcienie szarości i trudno napisać ok/nie ok :) Moim zdaniem masz trochę ciasny napletek i być może zbyt krótkie wędzidełko ale nikt tego nie nazwie stulejką i zasugeruje zabieg. Sam musisz ocenić czy odczuwasz dyskomfort fizyczny/psychiczny, jeśli tak to przejdź się na konsultacje do urologa. pzdr
 

ktos57994

Member
odczuwam tylko lekkie ciagniecie gdy ściągam na maksa w dol ale tak mocno a normalnie to chyba nic ale tak dla pewności się chciałem zapytac
 

flader

Active member
Jak ciągnie to za krótkie. Rozciąganie wędzidełka może zadziałać, zależy ile masz lat. Generalnie im młodszy jesteś tym masz większą szansę, że się to rozciągnie. Prawda jednak jest taka, że bardziej prawdopodobne jest, że je zerwiesz. Ja bym machnął sobie plastykę wędzidełka i po robocie, łatwy zabieg.
 

Podobne tematy

Do góry