• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy wszystko jest ok? 18l.

HJK

New member
Chciałem zapytać czy u mnie wszystko w porządku?
Jako dzieciak przechodziłem operacje stulejki, natomiast czuję wciąż zdecydowany opór przy ściąganiu napletka w wzwodzie. W spoczynku odciągam go niby bez problemu, ale tworzy się taka oponka, a i przy zsuniętym napletku zostaje dużo skóry. Zastanawiam się co zrobić... Działać, czy może panikuję?
W spoczynku 1
W spoczynku 2
W spoczynku - zsunięty
Wzwód
 
Ostatnia edycja:

Krystiankendroj

Active member
Wygląda raczej na to że wszystko jest w porządku
Wędzidełko masz wycięte napewno
No i jakbyś się kiedyś zastanawiał co to za kropki na żołędzi odstaje to są to grudki perliste , nie jest to żadna choroba przenoszona pluciowo ani w niczym nie przeszkadza , jak nie pasuje estetycznie to można to laserem usunąć , chodzi o te wokół żołędzi
A jeżeli czujesz jakiś dyskomfort przy ściąganiu napletka to raczej kwestia rozciągnięcia bo wędzidełka nie ma więc nie ma co ciągnąć
Stulejka nie masz
A ta oponka to nierozciagniety napletek, niektórzy mają nadmiar co też nie przeszkadza raczej w niczym
 

amenek5

Active member
Niby na zdjęciach wygląda że jest w miarę okej. Może lekko przyciasno ( szczególnie odnoszę takie wrażenie na tym drugim zdj w zwodzie). A fakt że czujesz lekki opór przy zsuwaniu może o czymś świadczyć. Poczytaj tutaj trochę na forum o rozciąganiu napletka domowymi sposobami. Możliwe że to wystarczy
 
  • Like
Reactions: HJK

HJK

New member
Przypomniałem sobie że nie podziękowałem wszystkim za pomoc. Poszedłem ostatecznie na wizyte, sprzęt został obejrzany i usłyszałem żeby sie nie martwić bo taka jego uroda. Nie był to może najprzyjemniejszy moment w życiu, ale warto było sprawdzić.
Dzięki.
 

Podobne tematy

Do góry