• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy moge sie masturbowac ze stulejką ?

Wydaje mi się ,że mam stulejke. Skórkę penisa mam tak jakby połączona z tak jakby jego środkiem. Da się zsuwać napletek ale gdy za mocno ściągnę to boli. I mam pytanie, czy mogę się masturbowac? Bo się trochę wystraszyłem bo słyszałem o tym że sperma może mi utknąć pod żołędziem i zacząć śmierdzieć. I wogle trochę się boję. Czy może mi się coś stać?
 

user842

Member
Mozesz. Oczywiscie ważne jest, aby dokladnie myc penisa, by uniknac problemow higienicznych i zdrowotnych.

Byc moze to co opisujesz jest zrośnięciem napletka z żołędziem, a nie stulejka. W kazdym razie warto skonsultowac sie z urologiem, bo tak czy inaczej, warto jak najszybciej pozbyc sie problemu.
 

Trolo

Well-known member
Hmm opisujesz jakby połączenie skóry ze środkiem więc pewnie chodzi Ci o wędzidełko. Możesz się masturbować spokojnie. Pytanie czy zsuwasz napletek podczas spoczynku do mycia penisa? We wzwodzie wiadomo z racji większych rozmiarów będzie trochę gorzej i jak wcześniej tego nie robiłeś to z początku będzie ból, ale z czasem wszystko się rozciągnie i powinno być dobrze.
 

kamilops

Active member
Jeżeli masz sklejoną skórkę z żołędziem to nie.

Jeżeli pokazuje się cały żołądź w wzwodzie, to spokojnie możesz, tylko potem go umyj 😏
 

Podobne tematy

Do góry