• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

ilusnaine

New member
Czyli za krótkie wędzidełko też tutaj nie wchodzi w grę? Czy to, że po ściągnięciu w stanie erekcji przy próbie masturbacji trochę ciągnie, nic nie szkodzi (w sumie wolę się masturbować przy nieściągniętej :p) ?

A po czym można poznać zbyt krótkie wędzidełko? Przeglądałem ten wątek i niektóre ze zdjęć wg mnie wyglądały normalnie a "diagnozy" były, że właśnie za krótkie wędzidełko..
 

ilusnaine

New member
Pisałem o tym w pierwszym poście. Trochę mnie "ciągnie", tak jakby właśnie wędzidełko było za krótkie, chociaż nie jest to nic wielkiego..
 

chris25

New member
Re: Czy to jest stulejka ;( ?

tak, to na pewno jest stulejka i do tego pełna, powinieneś jak najszybciej udać sie do lekarza na zabieg, gdyż im więcej będziesz zwlekał tym powikłania będą większe. masz stulejkę pełną dlatego tu plastyka napletka nie wystarczy, urolog musi wykonać obrzezanie. nie masz się czego obawiać, zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, trwa ok 20min, jest naprawdę bardzo mało bolesny. jesteś jeszce mlody wiec jak zrobisz zabieg niebawem, to do pełnoletności wszystko się zagoi i nie będzie nawet śladu po zabiegu, a jak będziesz odkładal to na poźniej to będziesz żalowal, bo bedziesz chcial upraiwac seks a czas od wykonania zabiegu do pelnej sprawności seksualnej nie jest krótki.

pozdrawiam
student
 

pawel007007

New member
Re: Czy to jest stulejka ;( ?

W sumie nie powiem nic innego niż moim poprzednicy ale faktycznie musisz to jak najszybciej ogarnąć, póki jeszcze nie jest on ci tak bardzo potrzebny jak za parę lat,
 

thiefking

New member
Kolejny w stylu czy mam stulejkę.

Mam 21 lat i nigdy się nad tym za bardzo nie zastanawiałem bo przy masturbacji nie naciągałem napletka, ale gdy ściągam napletek odczuwam ucisk a czasem nawet ból. Czy to będzie stulejka? Jeśli tak czy obejdzie się bez operacji? Przepraszam, że tak chaotycznie, ale całkiem przypadkiem wpadł mi taki pomysł, że to może być stulejka. Pamiętam, że jak byłem mały miałem z tym problemy, także... Tutaj zdjęcie jak to wygląda.

http://oi57.tinypic.com/vzc8if.jpg
 

666666

New member
Re: Kolejny w stylu czy mam stulejkę.

Ewidentnie stulejka, myślę że będzie trzeba zabieg robić, ale to lekarz stwierdzi, nie martw się na zapas, idź do lekarza on się pomartwi za ciebie.
 

jujek1

New member
Re: Kolejny w stylu czy mam stulejkę.

Na 100% stulejka, ale nie ma czym się martwić to ludzkie, jak dla mnie to będzie konieczna operacja ale o tym to już lekarz zadecyduję.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry