• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

tymek

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Jak chcesz to zapisz się do tej przychodni jeszcze raz ale poproś żeby do innego lekarza Cię zapisali. Powiesz, że masz problem z penisem i chcesz skierowanie do urologa. Niech specjalista orzeka a nie internista czy inny pediatra.
 

tymek

New member
Re: Czy to jest stulejka ;( ?

Rzeczywiście jest bardzo wąsko. Jeśli jest sklejony to podczas kąpieli czy prysznicu staraj się płukać to miejsce. Nabierz wody do napletka i masuj, może pomoże. To był mój jedyny sposób na higienę i coś tej mastki wypłukiwało.
Pogadaj z rodzicami, bo tak czy siak musze się dowiedzieć. Zgodę na zabieg muszą wydać. Wieć Twój los w Twoich rękach, a potem w doktora heh
 

jujek1

New member
Re: Czy to jest stulejka ;( ?

O chłopie musisz porozmawiać z rodzicami na ten temat, pewnie udacie się do lekarza rodzinnego a on cię skieruję do urologa, moim zdaniem cię zabieg nie obejdzie ale młody jesteś dasz radę :D
 

jujek1

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Niezła Pani Doktor nie chciałbym być badany lub leczony przez nią :D
No to mam propozycję dla cb :D może trochę dziwną ale słuchaj zawołaj ojca kiedyś i mu pokarz podczas wzwodu co tam kryjesz, powinien się znać w końcu nie ma tego schorzenia bo inaczej by cię nie zrobił.
 

666666

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Mam pytanie, czy jeśli w moim pobliżu jest refundowana poradnia urologiczna, to mogę tam bez żadnych skierowań iść po to skierowanie? Czy musiałbym wcześniej jeszcze do jakiegoś innego lekarza iść żeby się do tej poradni dostać?
 

jarek89

Moderator
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Skorzystanie z poradni urologicznej w ramach NFZ jest możliwe wyłącznie na podstawie skierowania od lekarza ogólnego (internisty/lek.med. rodzinnej lub pediatry).
 

adam2000

Banned
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

tak jak kolega napisał skierowanie jest jak najbardziej potrzebne. napisz na priv do mnie. może uda mi się jakoś pomoc.
 

666666

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Sprawę skierowania udało mi się chyba załatwić, pójdę do prywatnego lekarza, ten przynajmniej będzie mnie chciał wysłuchać. Teraz mam bardzo ważne pytanie, Kraków i okolice, czy warto iść gdzieś na NFZ, są dobrzy lekarze w publicznych szpitalach?
 

mozliwezetak

New member
Czy to stulejka?



Co?
 

jujek1

New member
Re: Czy to stulejka?

A przy odprowadzaniu napletka czujesz jakiś opór lub ból i czy przy nasuwaniu napletek na rządzi z powrotem podczas wzwodu masz z tym problem ?
 

666666

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Dostałem maść, to czy będę miał zabieg będę wiedział za 2-3 tygodnie, ale możecie mi coś wyjaśnić, na pytanie czy jak napletek mi nie schodzi z żołędzia w czasie wzwodu to czy wtedy będę miał problemy w stosunku to powiedział, że nie powinno być żadnych problemów, to jak z tym w końcu jest? Przecież chyba wtedy w ogóle się nie da uprawiać sexu...
 

jarek89

Moderator
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Gdzie Wy tych lekarzy znajdujecie? :roll:

Jeżeli nie będziesz mógł odciągnąć napletka we wzwodzie lub zsunięty w spoczynku zaciśnie się w czasie erekcji, to ciężko o normalny seks.
 

666666

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Ten u którego teraz byłem jest uważany za dobrego, dlatego u niego byłem, ale fakt, nie jest urologiem więc mógł nie wiedzieć. A co do tej maści, myślicie że to coś pomoże?
 

jarek89

Moderator
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

To zależy od tego, ile masz lat i jak duże jest zwężenie. Maści sterydowe sprawdzają się u dzieci.
 

666666

New member
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Mam 17 lat. Zwężenie jest takie że jest widoczne na pierwszy rzut oka podczas sciągania napletka w spoczynku i sprawia dyskomfort przy tym, w stanie wzwodu nie ma takiej możliwości żeby napletek zszedł po za żołądź, nawet do połowy nie dochodzi.
 

jarek89

Moderator
Re: Czy aby na pewno mam stulejkę?

Z opisu wynika, że potrzebny jest zabieg chirurgiczny. Najlepiej odwiedź doświadczonego urologa, który to oceni i zaproponuje najskuteczniejsze rozwiązanie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry