• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

TomekStonek

New member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

Dzięki wielkie. Właśnie takich odpowiedzi oczekiwałem. Z wizytą u urologa się jeszcze zastanowię ale pewnie tak zajrzę.

Dzięki jeszcze raz.
 

Lukas.

New member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

Trolo napisał:
stosunek jest możliwy i nawet nie przeszkadza w dorobieniu się dzieci, ale tutaj chodzi bardziej o zachowanie higieny, a i doznania są większe.
W niektórych przypadkach uprawianie seksu ze stulejka może doprowadzić do powstania załupka, nadwrażliwości, wprowadzenia bakterii do dróg rodnych kobiety, a co za tym idzie późniejsze unikanie kontaktów seksualnych.
Dla obojga partnerów w takiej sytuacji współżycie może okazać się nawet czasem wręcz niemożliwe.
 

realDeal

New member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

Nie wygląda normalnie. Skóra musi się rozprowadzić na powierzchni penisa. Stulejki nie masz, bo możesz zsunąć poniżej żołędzia. Możesz rozciągnąć napletka poprzez ćwiczenia.
 

Simsonek

New member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

idz do urologa nic ci sie nie stanie i ulzysz sobie psychicznie i tak kiedys bedziesz musial odwiedzic takiego lekarza
 

mlody93

New member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

Nieprawda, nie musi rozprowadzać się na długości.
U mnie się nie rozprowadza, a i tak jest prawidłowo.
 

Trolo

Well-known member
A możesz dać zdjęcie we wzwodzie jak skóra jest ściągnięta a nie trzymasz jej ręką?
To zobaczę różnicę.
Pisaliśmy już że wydaje się być ok, ale to "testy" pokażą. No ale poczekam na zdj, i wtedy ewentualnie powiem Ci moje ostateczne zdanie.
 

Trolo

Well-known member
Ćwiczyć dalej :) Dobrze Ci idzie, i moim zdaniem dasz radę spokojnie. Ściągaj skórę i przytrzymuj przez kilka sekund i tak powtarzaj kilka razy. I później w takim pół wzwodzie , a potem we wzwodzie.
 

Trolo

Well-known member
Z tego co widzę, to na żadnym z tych zdjęć nie widać żebyś próbował ściągać napletek. Zrób jeszcze raz zdjęcia, ale wtedy jaj próbujesz go ściągnąć, bo tak to nie widać jak poważna jest stulejka. Chyba że całkiem nie d się ruszyć, ale zawsze jest jakaś różnica między normalnym stanem, a momentem gdy odciągasz skórkę.
 

grucha

New member
witam, mam 18 lat i dopiero niedawno zacząłem interesować się czy to co mam, może być chorobą. Wydaje mi się że mam częściową. Czy w takim wieku naciąganie w ciepłej wodzie może jeszcze pomóc? W zasadzie napletek naciągnąć mogę tylko trochę, cała główka nie wychodzi.
 

Trolo

Well-known member
Spokojnie dasz radę. Ściągaj ile możesz przytrzymuj kilka sekund i puszczaj. I tak kilka razy. Możesz również rozciągać za pomocą palców. Tzn wkładasz palce w napletek i rozciągasz góra-dół, lewo-prawo. trzymasz kilka sekund i tak przez kilka minut. Pamiętaj o higienie podczas ćwiczeń, tzn aby umyć penisa i ręce. Powodzenia.
 

grucha

New member
Podczas dotyku czuję lekki ból, Gdzieś o tym czytałem, że jak 'nie widzi światła dziennego' długi czas, trzeba penisa przyzwyczajać. Można próbować naciągać 'na sucho' czy ciepła woda jest konieczna?
Czy zwlekanie z zabiegiem może być złe? W sensie, czy im wcześniej tym lepiej?
 

Pan_Ahmed

New member
Naciągaj napletek stopniowo, w bardzo ciepłej wodzie, do tego jakieś dobre szare mydło, możesz też moczyć to w roztworze z rumianku. Ściągaj napletek coraz dalej, jeśli sie nie uda za pierwszym posiedzeniem w wannie, to uda sie za drugim, trzecim, czy dziesiątym, ale powinno w końcu się udać. Jednak nie należy używać przy tym za dużo siły, jedynie energiczne ściąganie, lecz tak aby z kolei nie ściągać na chama widząc, że jest wyraźne przewężenie.
Jeśli nie uda się ściągnąć napletka i go rozćwiczyć, to z całego serca polecam obrzezanie - i tak, im wcześniej tym lepiej, im jesteś młodszy tym szybciej sie wszystko wygoi, a żołądź szybciej sie dostosuje do świata zewnętrznego.

Lekarz który mnie obrzezał opowiedział mi pewną anegdotę - miał kiedyś pacjenta z tzw. załupkiem, wymagającym natychmiastowego zabiegu. Facet dostał załupka podczas ostrego seksu z partnerką. Przy rozmowie z lekarzem powiedział, że cierpiał kiedyś na stulejkę, ale jakoś ją zaleczył ściągając mocno napletek, udało się, ale w czasie wzwodu nie schodził, więc ściągał go wcześniej przed wzwodem. No i napletek mu się tam jakoś mocno zablokował we wzwodzie podczas mocnej penetracji, tak, że musiał mieć zabieg!
Po opowiedzeniu mi tego doktor powiedział mi wtedy:

"Widzi Pan, według mnie decyzja o obrzezaniu całkowitym jest najlepsza, gdyż ma Pan stulejkę częściową, a nawet zaleczona stulejka częściowa nie gwarantuje braku problemów we współżyciu. No więc widzimy sie za 5 minut na sali operacyjnej. I proszę sie nie stresować, będzie dobrze!".

To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.. ;)

Pozdrowienia!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry