• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

orka1994 napisał:
Witam. Mam pewien problem. Jako 6 dni temu obudziles sie rano i zauwazylem krew na zoledziu. Krew nie leciala z cewki lecz z boku. Wygladalo to na przetarcie ale po pewnym czasie napletek mi spuchl i nie moge pokazac zoledzia ani w spoczynku ani we wzwodzie (sciagam napletek na sile lecz jest to strasznie bolesne). Zrobila mi sie taka jakby ciasna obrecz na napletku ktora uniemozliwia zsuniecie go nizej. Czy to stulejka? Czy mozliwe jest ze pokazala sie tak z dnia na dzien? Ratunku!!

Nie ma na co czekać tylko marsz do lekarza, to nie stulejka tylko jakieś zapalenie pod napletkiem, domowymi sposobami tego nie wyleczysz, a będzie tylko gorzej.
Z takiego zapalenia może zrobić się stulejka.

Skasuj zdublowane tematy !!!
 

orka1994

New member
Hmm.. no tak. Ale moczylem penisa w letniej wodzie zmydlem i smarowalem mascia alantan plus i bol ustepuje. Nie wiem tylko dlaczego opuchlizna nie znika :(
 

janpytalski

New member
Cześć, u mnie sytuacja wygląda tak, że w spoczynku napletek ściągam bez problemu z resztą w wzwodzie też (choć zacząłem ściągać całkiem niedawno) jednak nie wiem czy tak ma być, że przy wzwodzie muszę ściągać "ręcznie" (może głupie pytanie ale serio nie wiem :) )? No i druga kwestia, że po ściągnięciu napletka robi się fałdka skóry w rowku pod żołędziem, czy ją też należy ściągać dalej?

Ewentualnie jak to "ćwiczyć"?

Z góry dzięki za odpowiedzi na moje zapewne po części głupie pytania :).
 

dwukropek

New member
Witam, mam 17 lat. Mój problem jest następujący: 3 tygodnie temu 'kapnąłem się' że mam stulejkę. Napletek nie zchodził prawie w ogóle ani w zwodzie ani normalnie. Nie ściągałem go wcześniej, bo nikt mi nie powiedział że tak trzeba robić a gdy to robiłem to mnie po prostu bolało, więc olewałem to. Jak mówię, kapnąłem się że mam takie coś jak stulejka. Postanowiłem 'ćwiczyć', i tak.. Jest poprawa, tak mi się wydaje. Podczas spoczynku ściągam już bez problemu napletek prawie do końca grzybka, lecz nie 'spada' z niego. Chodzi o to, że zatrzymuje się przy końcu, żeby dalej zszedł muszę go jakby popchnąć, a boję sie to zrobić bo nie wiem czy się tam w rowku nie zaklinuje. Myślę, że jakbym mu pomógł, to by wlazł spokojnie do rowka, jednak jak mówie nie wiem co dalej, czy dać go jeszcze na dół czy jak? To moje pierwsze pytanie. Drugie tyczy się wzwodu. Jeśli penis stoi to napletek ściągam (od 3 tygodni) tylko trochę, potem po prostu nie chce iść dalej bo ma za ciasno. Nie mniej jednak z każdym dniem jest lepiej. I tu drugie pytanie: czy warto jeszcze próbować wieczorami pod prysznicem prubować to ręcznie naprawiać, czy udać się do specjalisty?

Proszę o odpowiedź, możliwie jak najdokładniejszą. Nie mam się do kogo zwrócić, nie ukrywam że anonimowo jest mi lepiej pytać. Dziękuję z góry. :)
 

Trolo

Well-known member
CaMon napisał:
Gdy jest w stanie spoczynku mogę swobodnie zsuwać bez niczego.Gdy jest w wzwodzie nie schodzi sam w dodatku mogę tylko tak do 1/5 ściągnąć resztę to bym musiał na siłe....
Ćwiczyć ściąganie we wzwodzie.

janpytalski napisał:
Cześć, u mnie sytuacja wygląda tak, że w spoczynku napletek ściągam bez problemu z resztą w wzwodzie też (choć zacząłem ściągać całkiem niedawno) jednak nie wiem czy tak ma być, że przy wzwodzie muszę ściągać "ręcznie" (może głupie pytanie ale serio nie wiem :) )? No i druga kwestia, że po ściągnięciu napletka robi się fałdka skóry w rowku pod żołędziem, czy ją też należy ściągać dalej?

Ewentualnie jak to "ćwiczyć"?

Z góry dzięki za odpowiedzi na moje zapewne po części głupie pytania :).

Fałdka się robi bo jest "sucho" na mokro czyli np jak jest nawilżony spermą czy jakimś kremem to ładnie się zsunie. To czy skóra powinna się dalej prostować czy nie to już inna kwestia. Krótkie wędzidełko możemy stwierdzić po zdjęciu, chyba że czujesz jak ściągasz że boli. A najlepiej wyjdzie to podczas sexu. Jak będzie bolało to tylko zabieg bo rozciągnąć się nie da.
 

Trolo

Well-known member
dwukropek napisał:
Witam, mam 17 lat. Mój problem jest następujący: 3 tygodnie temu 'kapnąłem się' że mam stulejkę. Napletek nie zchodził prawie w ogóle ani w zwodzie ani normalnie. Nie ściągałem go wcześniej, bo nikt mi nie powiedział że tak trzeba robić a gdy to robiłem to mnie po prostu bolało, więc olewałem to. Jak mówię, kapnąłem się że mam takie coś jak stulejka. Postanowiłem 'ćwiczyć', i tak.. Jest poprawa, tak mi się wydaje. Podczas spoczynku ściągam już bez problemu napletek prawie do końca grzybka, lecz nie 'spada' z niego. Chodzi o to, że zatrzymuje się przy końcu, żeby dalej zszedł muszę go jakby popchnąć, a boję sie to zrobić bo nie wiem czy się tam w rowku nie zaklinuje. Myślę, że jakbym mu pomógł, to by wlazł spokojnie do rowka, jednak jak mówie nie wiem co dalej, czy dać go jeszcze na dół czy jak? To moje pierwsze pytanie. Drugie tyczy się wzwodu. Jeśli penis stoi to napletek ściągam (od 3 tygodni) tylko trochę, potem po prostu nie chce iść dalej bo ma za ciasno. Nie mniej jednak z każdym dniem jest lepiej. I tu drugie pytanie: czy warto jeszcze próbować wieczorami pod prysznicem prubować to ręcznie naprawiać, czy udać się do specjalisty?

Proszę o odpowiedź, możliwie jak najdokładniejszą. Nie mam się do kogo zwrócić, nie ukrywam że anonimowo jest mi lepiej pytać. Dziękuję z góry. :)

Ćwicz we wzwodzie, i zobaczysz że po pewnym czasie w spoczynku będzie ładnie schodził, a później we wzwodzie. Jeżeli chcesz możesz udać się do specjalisty na zabieg, ale uważam że skoro radzisz sobie, to ćwiczenia wystarczą. Jak coś to pisz.
 

janpytalski

New member
janpytalski napisał:
Cześć, u mnie sytuacja wygląda tak, że w spoczynku napletek ściągam bez problemu z resztą w wzwodzie też (choć zacząłem ściągać całkiem niedawno) jednak nie wiem czy tak ma być, że przy wzwodzie muszę ściągać "ręcznie" (może głupie pytanie ale serio nie wiem :) )? No i druga kwestia, że po ściągnięciu napletka robi się fałdka skóry w rowku pod żołędziem, czy ją też należy ściągać dalej?

Ewentualnie jak to "ćwiczyć"?

Z góry dzięki za odpowiedzi na moje zapewne po części głupie pytania :).

Fałdka się robi bo jest "sucho" na mokro czyli np jak jest nawilżony spermą czy jakimś kremem to ładnie się zsunie. To czy skóra powinna się dalej prostować czy nie to już inna kwestia. Krótkie wędzidełko możemy stwierdzić po zdjęciu, chyba że czujesz jak ściągasz że boli. A najlepiej wyjdzie to podczas sexu. Jak będzie bolało to tylko zabieg bo rozciągnąć się nie da.[/quote]

Dzięki za odpowiedź. Ściąganie we wzwodzie nie boli jakoś szczególnie (to znaczy czuję to ale nie jest to ból) tylko czy napletek nie powinien przy wzwodzie schodzić sam?

Co do więzadełka moim zdaniem wygląda ok bo widziałem na zdjęciach jak to wygląda, że prącie się zakrzywia, u mnie jest proste więc chyba nie ma z tym problemu ale będę obserwował.
Co do "suchości" to właśnie zauważyłem u siebie ten problem pod napletkiem. Czy to normalne?
 

Trolo

Well-known member
janpytalski napisał:
.... tylko czy napletek nie powinien przy wzwodzie schodzić sam?
Co do więzadełka moim zdaniem wygląda ok bo widziałem na zdjęciach jak to wygląda, że prącie się zakrzywia, u mnie jest proste więc chyba nie ma z tym problemu ale będę obserwował.
Co do "suchości" to właśnie zauważyłem u siebie ten problem pod napletkiem. Czy to normalne?

Jeżeli urodziłeś się z krótkim napletkiem to będzie schodził sam we wzwodzie, ale u większości schodzi jak się mu pomoże.
Suchość jest jak najbardziej normalna, ja np jak się umyję to rano gdy idę sikać i później ściągam skórę to jest bardzo sucho nawet jest lekko sklejone miejscami, także tym się nie przejmuj.
 

Dr4gon94

New member
Mam 18 lat. Witam dopiero co się zainteresowałem takimi sprawami wcześniej mi to jakoś nie przeszkadzało. Przeglądałem wszystkie strony. I nie wiem w końcu czy to jest jakaś choroba co tu nie pasuje ... ? Co powieniem zrobić ?

Jedyna rzecz która mnie denerwuje to ten nadmiar napletka za żołędziem. Chociaż nie wiem. Czy można z tym żyć, czy to jest ok ? Czy muszę mieć jakieś operacje itp. czy tylko jakieś ćwiczenia ?. Proszę o wasze opinie

http://img89.imageshack.us/img89/9480/2 ... 3906ul.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/1804 ... 183757.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/4152 ... 183923.jpg
http://img507.imageshack.us/img507/1742 ... 183946.jpg
http://img824.imageshack.us/img824/350/ ... 183953.jpg
http://img198.imageshack.us/img198/1146 ... 184123.jpg
http://img839.imageshack.us/img839/8133 ... 173348.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/2756/2 ... 173421.jpg
 

Tomasik121

New member
Witam wszystkich. Mam pewien problem. Mianowicie podczas ściągania napletka zarówno w spoczynku jak i wzwodzie odczuwam chwilowy ból. Napletek rzecz jasna mogę odprowadzić do rowka. I tutaj nasuwa się pytanie... Czy to jakieś powikłania? Zaznaczam z góry, że zaniedbałem co prawda higienę, ćwiczyłem w wodzie z ciepła wodą, co doprowadziło mnie do sukcesu, jednakże ten chwilowy ból... Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.
 
Tomasik121 napisał:
Witam wszystkich. Mam pewien problem. Mianowicie podczas ściągania napletka zarówno w spoczynku jak i wzwodzie odczuwam chwilowy ból. Napletek rzecz jasna mogę odprowadzić do rowka. I tutaj nasuwa się pytanie... Czy to jakieś powikłania? Zaznaczam z góry, że zaniedbałem co prawda higienę, ćwiczyłem w wodzie z ciepła wodą, co doprowadziło mnie do sukcesu, jednakże ten chwilowy ból... Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.

Na to wygląda, że to tylko kwestia rozćwiczenia, ale nikt tu nie jest wróżką :) zapodaj zdjęcia to coś więcej będzie można powiedzieć.
 

TomekStonek

New member
Czy mam stulejke. 15 lat.

Witam mam na imię Tomek. Mam 15 lat. Wiadomo jak każdy nastolatek wchodzimy powoli w życie seksualne dlatego martwi mnie mój członek. Mam parę prostych pytań. Na zdjęciach zamieszczonych pokaże swoje przyrodzenie. W stanie spoczynku żołądź jest zakryty. Mogę bez problemowo go odsłonić beż żadnego bólu. W stanie erekcji żołądź jest nadal zasłonięty lecz częściowo. Mogę go odsłonić również i również bez większych problemów ale wydaje mi się, że coś tu nie gra.

http://zapodaj.net/2c002c779c986.jpg.html
http://zapodaj.net/b37c52ba7f43b.jpg.html
http://zapodaj.net/8f9327b91604e.jpg.html
http://zapodaj.net/01f6267eeee79.jpg.html

pyt.
1. Czy mam stulejkę?
2. Czy stulejka uniemożliwia stosunek z dziewczyną czy po prostu stosunek może być nieprzyjemny i tylko tyle?

To chyba tyle tych pytań bo resztę wyczytałem w innych tematach :) Proszę o dokładną odpowiedź, z góry dziękuje.
 

Trolo

Well-known member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

Nie masz stulejki na pewno. A jeżeli chodzi o drugie pytanie to stosunek jest możliwy i nawet nie przeszkadza w dorobieniu się dzieci, ale tutaj chodzi bardziej o zachowanie higieny, a i doznania są większe. Na tych zdjęciach słabo widać, gdybyś naciągnął skórę i zrobił zdjęcie od góry i dołu to by było wiadomo jeszcze co z wędzidełkiem i czy przypadkiem nie masz lekkiego pierścienia.
 

Mati123

New member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

stulejki nie masz . masz podobnie jak ja ja mialem stulejke ale ja rozcwiczyłem kiedys nie mogłem wogole odsłonic zoledzia i cwiczyłem 3 miesiace i teraz mój przyjaciel wyglada jak twój i jest super :) jedyne co to troche krótke węzdiełko mam nie wiem jak u Cb :) ale mi to nie przeszkadza Pozdrawiam ruchaj smiało :D
 

waldek86

New member
Re: Czy mam stulejke. 15 lat.

Cóż, mój penis wygląda podobnie tyle, że ja miałem stulejkę całkowitą i napletek sobie sam ściągnąłem. Lekarz stwierdził stulejkę funkcjonalną, bo muszę ściągać napletek na siłę, mam nadwrażliwość żołędzi i jak to ujął: "młody człowiek nie powinien chodzić z takim zwiniętym napletkiem". Teraz czekam na upragniony zabieg obrzezania całkowitego :)
Jeżeli Cię nic nie ciśnie i nie czujesz żadnego dyskomfortu, to nie masz stulejki. Na moje oko tej skóry masz za dużo - tak jak ja. Polecam Ci wizytę u urologa.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry