• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke?

XxxpolskaxxX

New member
Bo mam 14 lat i od kilku lat mam stulejke, wcześniej się nie interosawałem tym tematem ale teraz już tak i zaczełem sobie rozciągać napletek po kąpieli i na noc daje żel aloesowy widzę rużnice po 2 dniach rozciągania że ten pierścień staje się szerszy a i nie mige zdjac podczas spoczynku. Chyba że na siłe i strasznie ten pierścień uciska na żołądź a czytałem że jak będzie za długo to można dostać martwicy żołędzia ja robię tak że normalnie w ciągu dnia naciągam na 2h i po 2h 1h przrrwy i tak bym robił codziennie a poza tym widziałem na necie takie pierścienie nazywają się phimocure i dorośli je bardzo zachwalają tylko że z dostawą kosztują 150zł i myślę nad zakupem bo chcę sie tego dziadostwa pozbyć a za niedługo wracamy do szkół i wolał bym zajmować się lekcją niż myśleć o tym penisie i rozciąganiu a i jie piszcie ze lekarz bo jestem zarejestrowany na przyszły rok i wole spróbować w domu bo jednak wolę mieć napletek niż nie mieć przykrycia żołędzia a i mam jeszce pytanko bo rok temu zanim zaczełem się masturbować miałem silną erekcje i takiego grubego że ledwo się mieścił w rolce toaletowaj a teraz jest dłuższy ale chudszy i co bym mógł zrobić? Dodam że przytyłem dużo od tego siedzenia w domu. A i jeszcze jedno jak wczoraj ściągnełem napletek na siłe żeby się rozciągnął to jak miałem erekcje to żołądź był o 1,5 razy większy niż jak jest schowany pod skórą i czy to coś do rzeczy? A i zaczełem ostatnio stosować jelqing i widzę lekkie polepszenie może dlatego że jeszcze rosne czy cos? Dodam że podczas erekcji mam 15cm i 100° wzodu
A podczas spoczynku 7cm i dodam że mam dużo tluszczu na kosci lonowe nad penisem
 

Trolo

Well-known member
Sposób rozciągania dobry. Stulejka pewnie powstała z chwilą dojrzewania i wzrostu penisa. Jak będziesz rozciągał to spokojnie zdejmiesz w spoczynku, potem ćwiczenia we wzwodzie i będzie spoko. Jak się nie uda to zabieg i po problemie. Z resztą jesteś zapisany na zabieg.
To gdzie tak dorośli te pierścienie chwalą? Ale może i faktycznie gdyby powodowały stałe napięcie na napletek to się rozciąganie.
Dojrzewasz, to i penis się zmienia także nic z tym nie zrobisz. Taka natura.
Jeżeli masz wąski napletek to taki efekt będzie po zsunięciu napletka. Co do jelqing-u. No to już jak uważasz tak zrób. Można powiększyć, ale trzeba uważać, bo o zerwanie więzadeł nie problem. Efekty mogą być zauważalne dopiero po jakimś czasie, teraz to może też Ci się wydawać, bo efekt psychiczny coś robisz i myślisz że jest efekt. A może faktycznie tak jest.
Przytyłeś - schudnij.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry