• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejke w wieku 14 lat?

Kamil2044

New member
Dzień dobry, nie wiem czy mam stulejke
Żołądź pokazuje się w całości ale skóra idzie razem z nim tak że jest dookoła niego na dole
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem masz u dołu żołędzia sklejony napletek. Z odrobiną siły jesteś w stanie sam sobie to rozkleić. Jak nie dasz rady to do lekarza na rozklejanie.
 

nope

Well-known member
Sluchaj jestes mlody. Jak czujesz ze cos jest nie tak to zagadaj do rodziców gwarantuje Ci ze Cie nie zleją w tym temacie a jak boisz się o tym mowić to poproś że chcesz isc do urologa bo na wlasna reke ci tu nic nie bede doradzał.
 

max11400

Active member
Mógłby ktoś wyjaśnić @Trolo ?
Mordo jak masz dobry kontakt z ojcem, to zagadaj ze starym. Jak jest normalny to zrozumie. Niech zobaczy, obejrzy. Jak się wstydzisz to wrzuć zdjęcia tutaj i ocenimy, jesteś anonimowy a jak pewnie zauważyłeś na tym forum nikt się z nikogo nie śmieje. Trzecia opcja to iść do lekarza. Czwarta to zlać temat jeśli widzisz że coś jest nie tak to za x lat będziesz żałować. Pozdro
 

nope

Well-known member
Twierdze jak poprzednik. Nikt ci tu nie napisze co masz zrobić w takim wieku. Nie prosciej jest po prostu porozmawiac z rodzicami albo poprosic ze chcesz isc do urologa? Wszystko ci wytlumaczy , rozwieje twoje wątpliwości a jak coś będzie nie tak to pomoże. Nie baw sie na wlasna reke w rozklejanie bo nie wiadomo jak to u ciebie wygląda. Może być mostek skórny który jest juz zrośnięty jak normalna skóra a może być tylko sklejony, jak sklejony to urolog na wizycie to rozklei , a jak mostek skórny to zabieg. Dobrze ci tu kazdy chce doradzic. Porozmawiaj z ojcem. Jak nie chcesz sie mu zwierzac z takich rzeczy powiedz ze chcesz isc do urologa i będzie ok
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Czy mam stulejke Stulejka 3
C Czy mam stulejke? Stulejka 2
A Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke Krótkie wędzidełko 6
M czy mam stulejke 14lat Stulejka 2
K Czy mam stulejke? Stulejka 7

Podobne tematy

Do góry