• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czerwone grudki na jądrach

Malik977

New member
Witam na końcu września pojawiły mi sie na prąciu oraz jądrach grudki przypominające ukąszenie komara na żąłedzie nie zauważyłem żadnych zmian mianowicie pokazały sie również w okolicy odbytu przez jakis czas cos około 1tyg swędziały mnie jądra oraz prącie po zastosowaniu maści clotrimazolum swędzenie przestało oraz grudni zeszły pozostawiając niewielkie zaczerwienienie na prąciu w chili obecnej grudni znowu sie zrobiły lecz na jądrach ilość 4szt byłem u urologa pomacal jajka i powiedzal ze to nic groźnego ani nie zaraźliwego przepisał mi maść tribiotic używam juz ją 2dzien lecz większych efektów jej działania nie widze i chciałbym sie was spytac czy macie jakies zastrzeżenia urolog u którego byłem nie pytał sie mnie o szczegóły np. Kiedy ostatnim razem uprawiałem seks bez zabezpieczenia i to trochę mnie zdumilo
 

morgan66

Active member
Cytuje "urolog u którego byłem nie pytał sie mnie o szczegóły np. Kiedy ostatnim razem uprawiałem seks bez zabezpieczenia i to trochę mnie zdumilo" - a jaka jest odpowiedź?No bo sam powinieneś wiedzieć czy to może być coś "złapanego" czy też nie. Powinieneś sam urologowi coś podpowiedzieć albo do innego.pzdr
 

Malik977

New member
Choroby weneryczne skreślam ponieważ seks bez zabezpieczenia był na początku wakacji a wyskoczyło mi to pod koniec września nie mam żadnych innych objawów np. Jak powiększenie węzłów chłonnych nie odczuwam żadnego bólu zarna widzielina mi sie nie tworzy, czuje sie bardzo dobrze nie odczuwam zmęczenia ,osłabienia organizmu

Powiedzalem urologów jak przebiegały objawy na prąciu powiedzal ze to nic groźnego, nie pytał sie o szczegóły a powinien
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pelesos

Active member
Takie zmiany mogą być wywołane przez świerzbowce, ale tez mechaniczne, chemiczne podrażnienie, zapalenie okolomieszkowe, etc. Na pewno to nie jest grzybica. Co do stosunków, etc ryzyka zakażenia to lekarz powinien zapytać. U mnie na wizycie są to normalne, rutynowe pytania.
 

Podobne tematy

Do góry