• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brak przyjemność

MarcinBbb

Member
Cześć
Ja mam podobnie zaczęło się po zabiegu Obrzezania😔 . Odczuwam przyjemność z penetracji lecz nie zawsze dochodzę.
Poza tym stosunek bardzo się wydłużył i najczęściej partnerka prosi żebym przestał lub ja opadam z sił i na tym koniec 😔.
Czy jesteś obrzezany ?
 

Eses123

New member
Szczerze to nawet nie wiem jak byłem bardzo mały mialem zabieg i nawet o tym zabardzo nie wiedziałem. I pytanie czy da się coś z tym zrobić

Przez chwilę nawet zacząłem myśleć że to przez to że po obrzezaniu cały czas żołędz ma kontakt z materiałem i jakby się wytarł tak bardzo że nie mam już tam takiego czucia i nie jestem wrażliwy na dotyk

Wracając tak jestem i mocno się zmartwiłem że nawet podczas seksu oralnego nie odczuwam przyjemności
 

MarcinBbb

Member
Szczerze to nawet nie wiem jak byłem bardzo mały mialem zabieg i nawet o tym zabardzo nie wiedziałem. I pytanie czy da się coś z tym zrobić
Wydaje mi się ze powinno pomóc
Zaprzestanie masturbacji i znalezienie odpowiedniej partnerki która zrozumie ze potrzebujesz większych bodźców.
 

MarcinBbb

Member
Np. To ze dłużej zajmuje ci osiągniecie orgazmu.
Tak jak pisałem sam mam taki sam problem, który próbuje jakoś naprawić .
Wydaje mi się ze tez dużo zależy od psychiki, ja jestem bardzo tym wszystkim załamany.
Najbardziej tym ze nie jestem zadowolony z efektu mojego obrzezania trafiłem na złego urologa .
 

Eses123

New member
No ja też jestem trochę zdruzgotany że nie mogę odczuwać przyjemności nawet z seksu oralnego gdzie obrzezany jestem od małego i jakoś nie siedziało mi to nigdy w głowie
 

MarcinBbb

Member
U mnie problem zaczął się po obrzezaniu, sex wyglada inaczej najbardziej brakuje mi wędzidełka i ruchu posuwu skory przy penetracji, chodź przed zabiegiem miałem stulejke częściowa i napletek nie działał do końca prawidłowo, ale było o niebo lepiej niż teraz .
Ty byłeś obrzezany za dziecka wiec nie masz porównania, nic drastycznie się u ciebie nie zmieniło .
 

MarcinBbb

Member
Tez miałem być za dziecka obrzezany , już od małego łapałem jakieś infekcje napletka ,ale rodzice nigdy się nie zgodzili .
Wydawało mi się ze chlopcy obrzezani za dziecka nie mają problemu z odczuciami w dorosłym wieku.

To jest właśnie duży minus obrzezania o którym nikt nie mówi.
 

Podobne tematy

Do góry