• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Brak doznan seksualnych po obrzezaniu

son339

Member
Witam koledzy. Pisze z prosba o porade tych glownie obrzezanych. Jestem 40 dni po prostowaniu penisa (skrzywienie w dol) i obrzezaniu calkowitym z usunieciem wedzidelka. Dzisiaj odbylem pierwszy stosunek z moja kobieta. I zero doslownie zero doznańn. Nie czulem nic.Nie udalo mi sie dojsc. Jak to u Was bylo..to sie bedzie poprawiac z czasem? Zestresowalem sie tym.9
 

son339

Member
Bez gumy. Niewiem jak sie nazywa ta metoda ale no zoladz jest caly czas odslonieta niema mozliwosci jej zakryc skora wiec chyba calkowite.
 

Krystiankendroj

Active member
Jest możliwość że to jeszcze świeżo po zabiegu jest i tak to na początku jest , odczekaj jeszcze trochę, to też zoladz musi się przyzwyczaić do nowych warunków, tez żebyś się zaraz nie załamywał i nie czytał tych wszystkich rzeczy że brak doznań jest
Ja też się na początku nakręciłem do takiego stopnia że nawet przestał mi stawać
Jak psychicznie będziesz tym zdołowany to tym bardziej nie będziesz nic czul bo będziesz myślał o tym że nic nie czujesz
Pomimo tego że jest niby zagojone na zewnątrz to w środku tam to dalej pracuje i będzie się regenerować
 

amenek5

Active member
Trochę inne porównanie ale pamiętam że po obrzezaniu najpierw żołądź był bardzo wrażliwy. Każdy dotyk bolał, potem był okres że był jakby w ogóle na nic nie czuły. Podczas masturbacji jego dotykanie nie dawało żadnej przyjemności ani nic. Potem wszystko wróciło do normy i teraz czuję dotyk itp . Nie pamiętam po jakim okresie czasu to wszystko następowało. Ale nie nakręcaj się bo tak jak kolega wyżej. Psycha ci siedzę i wtedy zaczną się dopiero problemy.
 

RandomGuy

Active member
40 dni to trochę mało, głowa musi się poprzestawiać po takiej ingerencji w sprzęt. Ja po kilku miesiącach odczuwałem więcej niż po 6 tygodniach po obrzezaniu.
 

son339

Member
Dzieki chlopaki za informacje. Kazdy jest inny ale info od osob co mialy podobne rzeczy robione jest bezcenne:) czekam wiec, uspokoiliscie mnie troche. Zdam za jakis czas relacje dla innych ktorych to czekac moze za jakis czas.
 

Podobne tematy

Do góry