• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizny

zwierzak1239

New member
Witam,

mam blizny, z którymi borykam sie od 2-3lat używałem przez jakiś czas contrabutex ale nie widziałem efektów a miałem tylko uwalona bielizne od tego, zaczełem używać olejka z drzewa herbacianego(tylko czasami) co wydawało mi sie,że wysuszywało blizne a na to uzywałem olejka z drzewa maruli.

zdjecia blizn


teraz pytanie, co polecacie, jest szansa na usuniecie tej blizny?


dziekuje za wszelka pomoc
pozdrawiam
 

zwierzak1239

New member
krótkie wedzidełko, masturbacja+seks nie wiem czy też próby jelqingu
pamietam że od zawsze troszku mi lekkie zadziorki sie robiły w tych dwóch miejsach i pamietam, że było kiedy była zwiekszona aktywność seksualna z parternka+ masturbacja.
 

nope

Well-known member
Ogólnie to powiem tak. Wydaje mi sie ze nie usuniesz juz tego chyba ze poszukalbys jakis zabieg laserowy na blizny ale w tak wrazliwym miejscu to nie wiem czy robią, troche to dziwnie wyglada tak jakbys mial bielactwo czy cos takiego takie biale plamy : P wydaje mi sie ze jedyny sposob to obrzezanie ale ja bym tego na pewno nie robil i zyl z tym.
 

nope

Well-known member
Chyba ze jakos przeszkadza i daje dyskomfort czy cos takiego to wtedy. Lecz jeszcze jedna rzecz. Jak się tam robią zadziorki, czyt rany i caly czas blizny to moze ci sie zrobic stulejka bo naplet ma to do siebie ze sie lubi zwężać przez mikrootarcia i pęknięcia. Duzo przypadkow bylo takich na forum w tym ja tak skończyłem.
 

nope

Well-known member
@nope nerw czego uszkodzic? Można uszkodzic nerwy od żołędzi ze straci sie w niej czucie ale to nie jest takie hop siup i trzeba sie postarac zeby to zrobic.
 

nope

Well-known member
No to nie. Podczas zabiego tak sie nie da uciac nerwow zeby byly problemy z erekcją. Jedynie z czuciem glowy jak odnerwi zoladz. Nie laczylbym zabiegu z erekcja.
 

zwierzak1239

New member
Czyli już nie wiem czy bielactwo czy co, mam tylko to na penisie a powinienem miec pod pacha i w delikatnych miejscach skórnych.

nie wiem czy temat co tu sie rozwinął z nerwami i obrzezaniem jest do mnie ponieważ nie jestem obrzezany
 

nope

Well-known member
No jesli nie miales zadnego zabiegu to nie wiem do konca czy to blizny. Dermatolog ci zostaje ew dla pewnosci do urologa tez mozna sie przejsc.
 

Podobne tematy

Do góry