• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jakie plastry/kremy na blizny po obrzezaniu

Matiii

Member
Hej, mam pytanie...z jakiej firmy polecacie krem/plastry na blizny. Jestem prawie miesiąc po obrzezaniu, szwy już wszystkie wypadły, lekkie rany są jeszcze przy wędzidełku, również jest trochę opuchnięty napletek wewnętrzny, ale już opuchlizna z niego schodzi. Już zakupiłem polecany tutaj, jak i na zagranicznych forach masło shea🙂, więc liczę na odpowiedzi jeżeli chodzi o pielęgnację blizny.
 

flokis

New member
Przeszukałem forum pod tym kątem i po opiniach innych stwierdziłem, że pójde w plastry Sutricon. Dokupiłem tez masło Shea. Ale pewnie jeszcze z 2-3 tygodnie nim zacznę stosować
 

Loco12

Member
Poczekaj jeszcze ze stosowaniem, ogólnie spoko jest sutricon żel lub plastry, bo są wygodne. Stosowałem jeszcze silaurum żel i też jestem zadowolony
 

Matiii

Member
Za 2-3 tyg wizyta, wtedy ostatecznie dowiem się co i jak na pielęgnację blizny, ja mam stosować do końca detreomycyne, do puki ki się nie skończy (już nie wiele zostało)
 

Matiii

Member
Hej, lekarz mówił że dopiero 2-3 miesiące zacząć używać maści na blizny (od wizyty) więc mam do was pytanie, po jak czasie wam lekarz kazał stosować maści/kremy, czy nie uważacie że jeżeli rana jest zagojona, to już powinienem zacząć smarować? Problem jest u mnie taki że blizna jest gruba i twarda, przy wzwodzie nie widać napletka wewnętrznego przez blizna, ponieważ nie da się do końca ściągnąć, bo robi się taki pierścień+trochę boli od strony wędzidełka, proszę o radę...
 

Podobne tematy

Do góry