• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Blizny 7 miesięcy po obrzezaniu

piciu1988

Active member
Sam napisałeś, że to coś dla mnie chyba 🤔

Nie jestem przekonany, nie napisałem, że będę, też nie wiem po co ketonal. Ja nawet zaraz po zabiegu nie brałem nic przeciwbólowego.
 

Sepu

New member
Ja stosowałem ponieważ jak to lekarz stwierdził miałem wyjątkowo czuły żołądź. Twierdził że jeszcze się z takim nie spotkał i generalnie nie byłem w stanie dotknąć nawet przez długi czas. Ale ten ketonal przez trzy dni dosłownie stosowałem. Jak bez niczego założyłem bieliznę to nie mogłem kroku zrobić. A do pracy w ogóle byłem wstanie wrócić dopiero po półtora miesiąca.
 

Sepu

New member
Oczywiście najlepiej samemu spróbować i jeśli sama maść wystarczy to nie ma sensu stosować innych rzeczy. Ja stwierdziłem że stawiam na intensywne przyzwyczajanie żołędzi i tak jak pisałem, na start stosowałem maść i przeciwbólowe, ale jak leki przestawaly działać to zaciskałem zęby i dalej chodziłem dużo mimo bólto. To wszystko jest sprawa bardzo indywidualna i oczywiście trzeba wszystko konsultować z lekarzem.
 

sebo

New member
@Sepu Proctohemolanu używałeś raz dziennie na tą nadwrażliwość czy rzadziej? Twój urolog nie miał nic przeciwko?
 

Sepu

New member
Tak. Proctohemolanu używałem raz dziennie. Jak przestawał działać to po prostu zaciskalem zęby i przyzwyczajałem się do bólu, który z dnia na dzień mijał i po trzech dniach już był na tyle znośny że dawalem radę bez. Teraz z nadwrażliwością już jest ok. Najbardziej odczuwalny jest napletek wewnętrzny, ale to lekarz mi mówił że napletek wewnętrzny przyzwyczaja się wiele miesięcy. Czasem ujście cewki mam wrażliwe, ale z tym poprostu muszę iść do urologa, bo widać że raz na jakiś czas mam tam jakieś podrażnienie. Nie wiem z czym to może być związane. Generalnie to nie mogę się jeszcze superswobodnie z ptakiem obchodzić, w sensie jakoś mocno pocierać ręcznikiem itp, ale jest na tyle dobrze że nie dzieje się nic uciążliwego.
 

Podobne tematy

Do góry