• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

40dni po zabiegu plastyki napletka

nope

Well-known member
Serio nie patrz na kilometry. Lepiej pojechac do pewnego i dobrego goscia. Przejrzyj forum dobrze i zobacz ile ludzi żałowało później że nie zrobili sobie wycieczki dalszej.
 

nope

Well-known member
Jak coś to po forum kojarze też dobrych specjalistów we wrocławiu i w okolicach krk.
Mozesz sprawdzic
Burkacka wroclaw
Ratajczak lub ratajczyk wroclaw
Drabina krk
Jakubowski clinicare staplerem robi w krk
Michalski i stapler i tradycyjnie szwami okolice krk.
W okolicach byś pewnie jeszcze coś znalazł ale trzeba wertować : )
 

Kamil2001

New member
Tak apropo jeszcze ewentualnej wycieczki +100km. Zalecane jest jechac samochodem w pojedynkę czy lepiej pociągiem? Czy bez różnicy?
 

Mateusz1999

Active member
Jeśli już od razu na zabieg to lepiej z kimś. Nie kierować. Niby ja bym mógł po zabiegu normalnie jechać ale wolałem nie ryzykować. +100km to i tak nie dużo, niektórzy do najlepszego specjalisty jadą przez pół Polski. Ja sam jechałem 140km, kwalifikacja, zabieg i 3 kontrole. Nie uważam że w zamian za zdrowie to dużo.
 

richyrich

Active member
Myślę, że lepiej nie kierować, jak ci zejdzie znieczulenie to może cię trochę zacząć ciągnąć, mi się zrobiło słabo na 3-5 minut w którymś momencie, potem był luz. Jechałem jako pasażer 300km i jakbym miał to robić jeszcze raz to zrobiłbym tak samo, na pewno nie brałbym się za kierownicę chociaż niektórzy pewnie byliby w stanie
 

Podobne tematy

Do góry