• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ponad 4 miesiące po zabiegu obrzeżania

Sig

Member
Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny po 4,5 miesiąca. Do tej pory byłem aktywny seksualnie i zabieg nie był podyktowany stulejka.
Zyskałem lepszą kontrolę i wydłużyłem znacząco długość stosunku, a przedewszystkim pozbyłem się pęknięć które mi się zdarzały przy nie dostatecznej wilgotności lub nadmiernym pociągnięciom na wewnętrznej części napletka którego zostawiłem minimalna część przy samej żołędzi gdzie problem nie występował.

Chciałem bardziej tight ale wyszło tak jak jest. Plusem jest możliwość masturbacji jak przed zabiegiem ale chciałem żeby blizna i rowek żołędny był odkryty. Jak oceniacie wizualnie? Nie wygląda to śmiesznie z tą nadmierną ilością skóry? Czy poprawka to już przesada by była?

 
Imo git, a jak z napletkiem w spoczynku lub we wzwodzie? Jest mozliwosc naciagniecia u Ciebie na żołądź ?

A i jeszcze ile masz napletka wewnętrznego we wzwodzie? Bo z postu wczesniejszego wynika ze to low tight ?
 

Sig

Member
@szybkibill jak naciągnę ile się da na żołądź i puszczę to od razu wraca za dołek. Chyba że jest zimno to w spoczynku lekko zakrywa. Na trzecim zdjęciu widać cały wewnętrzny napletek gdy pociągnę w drugą stronę, z blizną łącznie to będzie koło 3mm. Jak puszczam to efekt jest jak na czwartym zdjęciu. Lekarz chyba przecenił jego długość we wzwodzie i zostawił za dużo.
 

RandomGuy

Active member
Elegancja. Co do nadmiaru skóry to ja też myślałem o poprawce z powodu luzu na trzonie, ale bardzo szybko zmieniłem zdanie. Delikatny ruch na trzonie mega doznania mi daje podczas oralu.
 
No u kolegi spoko to wygląda choć delikatnie za mało wewnętrznego moim zdaniem, ale to już kwestia preferencji.

@RandomGuy zeby dowiedzieć się czy jest mozliwosc przesuwania na trzonie da się to wywnioskować ze zdjęć z mojego postu xD? czy trzeba czekać te 2 tygodnie? troche niecierpliwy jestem i się załamie jak u mnie się nie będzie dało
 

RandomGuy

Active member
Niech się wszystko wygoi i opuchlizna zejdzie. Ogólnie to z czasem i tak się na pewno poluzuje. U mnie miesiąc po zabiegu było zdecydowanie ciaśniej niż jest teraz.
 

bodek99

New member
Dla mnie ideał. Wcale nie wygląda że coś było robione. Niczego więcej nie potrzeba, jest super :) Szkoda że tak mało prac tego lekarza jest na forum, też może być ciekawym wyborem dla potomnych.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry