• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 dni po, opatrunek, styl

anon99

New member
Zabieg przeszedłem w piątek 21.10
Mam parę pytań. Pierwsze z nich to czy macie jakiś sposób na sikanie tak aby nie latało wszystko na boki? W początkowej fazie gdy mocz ma małą prędkość poprostu trochę leci na bok i brudzi mi opatrunek który lekarz kazał zmieniać raz dziennie. (Pierwszy opatrunek po 3 dniach ale żołądź była tak zaklejona że nie było opcji pobrudzic opatrunku) Robić to po każdym oddaniu moczu?
2 pytanie to styl w jakim zostało to wszystko wykonane, nie byłem o tym poinformowany a jestem bardzo ciekawy
3 pytanie to jak oceniacie gojenie się rany, spodziewać się jeszcze czegoś? Pozostało mi jeszcze dużo czasu rekonwalescencji?

 

vego

Member
Sikaj na siedząco. Serio. Po kilku dniach strumień się unormuje. Elegancko wygląda jak na kilka dni. Szwy już wypadły czy to jakiś inny sposób?
 

anon99

New member
Sikam na siedząco bo też zobaczyłem że dużo to daje, ale ciągle jednak coś ucieknie. Było robione zwyczajnie skalpelem, niektóre szwy widać inne może są głębiej nie chce jeszcze naciągać małego, ale też dziwiło mnie to jak wszystko wygląda i to że szwy mało co widać
 

Humanista

Active member
1. na siedzaco i pala pionowo w dol, wtedy mniej sie brudzi. Mozesz obtoczyc go dodatkowa warstwa papieru dookoła cewki, to mniej sie pomoczy.
2. low and tight, wyglada fachowo jak na tak krotki czas
3. goi sie b. ladnie, nie ma opuchlizny, tylko nadal pare krwawych punktow, musza sie strupki porobic. Odkazaj octeniseptem, zeby sie nic nie wdarlo.
 

Podobne tematy

Do góry