• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dzień po obrzezaniu

sev

Member
Wydłużenie wędzidełka też miałem, ale to dopiero "wypróbuję" za jakiś czas, nie będę nic szarpał po 2 dniach od zabiegu. Nastawienie psychiczne jest mega ważne, jak wiesz że wszystko jest git to cię uskrzydla, jak wiesz że i tak będzie chu....to te wszystkie zabiegi higieniczne itd itd to jest tortura robiona bez
 

sev

Member
Jak dla mnie raczej lipa będzie. Ciezko stwierdzic na

Odczekasz kilka tygodni i zobaczysz co będzie dalej. Nie ma co panikować.
No tak, ale jak już teraz widzę że ciągnie mi skórę w stronę żołędzi czyli tak jak wcześniej, to widzę że będzie kiszka, raczej się nie zmieni, załupek zostanie, chyba że jakimś cudem, w co wątpię. Raczej nie panika tylko deprecha mnie czeka
 

don_domini00s

Active member
Nie załamuj się, odczekasz aż się zagoi i pójdziesz do drugiego lekarza na konsultacje i drugi zabieg. Ja miałem tak samo, po pierwszym wąskie szycie i nierówno zostawione skóry z tyłu i z przodu. Po 2 miesiącach miałem drugi zabieg korygujący u innego lekarza i póki co jestem zadowolony. Głowa do góry, te kilka miesięcy w porównaniu do reszty lat, które przeżyjesz bez stulejki i załupka to pikuś.
 

Podobne tematy

Do góry