• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dzień po obrzezaniu

sev

Member
Miałem stulejkę i załupek. Stulejka nietypowa, dwa zwężenia, blizna będzie trochę skośna. Od razu mówię że mnie to za bardzo nie rusza czy skośna czy nie, tylko już mi się wydaje że będzie wąsko, bo zamiast się cofać w dół to przy lekkiej erekcji dzieje się to co wcześniej, skórę z dołu ciągnie do góry...co sądzicie? Na samą myśl o poprawkach robi mi się niedobrze

Przed

Dzisiaj

 

sev

Member
Na zdjęciu "przed" widać zwężenie idąc do góry, i potem jest jeszcze jedno na górze. Lekarz nie chciał wycinać za dużo bo mam "poduchę" na łonowej, efekt zrzucenia kilogramów, no i dalej zrzucam, chodziło mu o to żeby nie wyciąć za dużo w zależności jak się poducha uelastyczni. Tak jak na to patrzę to jest za mało wycięte albo za wąsko szyte
 

sev

Member
Dlatego się robi obrzezanie całkowite od razu a nie zabawy w częściowe
Lekarz też był za całkowitym dopóki nie zobaczył dokładnie jak podbrzusze wygląda i ta skóra tam. No ale generalnie wydaje mi się że to będzie poprawka niestety, bo tego załupka nie zdzierże dłużej. Najgorsze że na poprawkę trzeba czekać zaś miesiące pewnie zanim to się wygoi, masakra
 

cichy13

Active member
Ja też miałem załupek przy stulejce podobny do Twojego ale ten lekarz co mi robił to on wcale nie robi obrzezania częściowego, tylko całkowite
 

sev

Member
Ja też miałem załupek przy stulejce podobny do Twojego ale ten lekarz co mi robił to on wcale nie robi obrzezania częściowego, tylko całkowite
:( No minęło dopiero 2 dni, ale ja już mam prawie pewność że będzie źle, znam swojego wacka...jak już przy minimalnej erekcji ciągnie skórę w górę to będzie tylko gorzej. Ku***wa
 

cichy13

Active member
Kurde współczuję bo potrafię się wczuć, ile to nerwów kosztuje, no ja miałem szczęście że trafiłem serio do dobrego lekarza i powoli zapominam o temacie, ten Twój nie mówię że jest zły no ale taka charakterystyka u Ciebie
 

sev

Member
Kurde współczuję bo potrafię się wczuć, ile to nerwów kosztuje, no ja miałem szczęście że trafiłem serio do dobrego lekarza i powoli zapominam o temacie, ten Twój nie mówię że jest zły no ale taka charakterystyka u Ciebie
Lekarz się martwił że będzie mnie ciągnąć względnie będzie problem z pełną erekcją jak mi poducha tłuszczu zejdzie, także motywację miał dobrą, przypadek też nietypowy mówił z podwójnym zwężeniem, narazie nie będę nikogo obwiniał itd, bo może to się ustabilizuje. Ale wiesz, znasz swojego penisa i tutaj czujesz od razu, tak mi się wydaje. No mnie się wydaje że będzie załupek znowu, obym się mylił
 

mati12

Well-known member
Ogólnie robota zrobiona dobrze i nie wygląda źle jak na parę dni po zabiegu jest przeciwnie wygląda dobrze No cóż teraz pozostaje i tak czekać pytanie czy jeżeli podejmiesz decyzję o poprawce czy pójdziesz do tego samego co do innego
 

sev

Member
Ogólnie robota zrobiona dobrze i nie wygląda źle jak na parę dni po zabiegu jest przeciwnie wygląda dobrze No cóż teraz pozostaje i tak czekać pytanie czy jeżeli podejmiesz decyzję o poprawce czy pójdziesz do tego samego co do innego
To jest najmniej dla mnie ważne do którego, jak będzie załupek to do dobrego żeby się tego pozbyć raz na zawsze. Najgorzej że to musi tak długo trwać, i wiesz, jak wiesz że i tak będzie źle nawet jak się wygoi to nie napawa to optymizmem ogólnie a wręcz przeciwnie
 

mati12

Well-known member
Nie wiem ile trzeba odczekać na poprawkę ale może ktoś się podejmie teraz póki 2 dni po Chociaż wątpię bo chyba trzeba odczekać parę miesięcy
 

cichy13

Active member
Moze jest jakis cień szansy ze bedzie git. Nie ma co na zas sie stresowac.
No niby tak ale jednak nie do końca bo wiesz jak to jest, człowiek pierw czeka na zabieg potem się cieszy że wreszcie po i teraz już z górki a tu się okazuje, że są jakieś kłopoty ze tak powiem, do głowy można dostać, u mnie tak było po wydłużeniu wędzidełka
 

cichy13

Active member
Wiem, wiem, ja jednak nie potrafiłem z tym wygrać i sobie psyche ładnie zatarlem no ale już jestem 40 dni po i nie było lepszej decyzji póki co niż to obrzezanie.
 

sev

Member
Wydłużenie wędzidełka też miałem, ale to dopiero "wypróbuję" za jakiś czas, nie będę nic szarpał po 2 dniach od zabiegu. Nastawienie psychiczne jest mega ważne, jak wiesz że wszystko jest git to cię uskrzydla, jak wiesz że i tak będzie chu....to te wszystkie zabiegi higieniczne itd itd to jest tortura robiona bez przekonania
 

Podobne tematy

Do góry