• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ostatnie aktywności

  • H
    HJK odpowiedział(a) w temacie Czy wszystko jest ok? 18l..
    Właściwie tylko czasami jak stoi, ale to też nie zawsze. Chyba go już zdążyłem trochę "rozruszać"
  • R
    rvmbas odpowiedział(a) w temacie Czy wszystko jest ok? 18l..
    Uszkodzenie napletka i później jego zbliznowacenie mogło właśnie wywołać problemy z zsuwaniem teraz, w sumie już trochę czasu minęło...
  • H
    HJK odpowiedział(a) w temacie Czy wszystko jest ok? 18l..
    Też się tego trochę obawiałem. Ale w sumie teraz już tego nie stwierdzę
  • R
    rvmbas odpowiedział(a) w temacie Czy wszystko jest ok? 18l..
    Jest bardzo możliwe że w trakcie tego szarpnięcia napletek został uszkodzony.
  • J
    Janek09 reacted to HJK's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Jest rzeczywiście w tym miejscu taki jaśniejszy ślad, jakby właśnie po jakimś szwie, taka mała blizna.
  • P
    Paweł1998 reacted to HJK's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Jest rzeczywiście w tym miejscu taki jaśniejszy ślad, jakby właśnie po jakimś szwie, taka mała blizna.
  • P
    Paweł1998 reacted to Łukasz98's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Hej. Przyglądałem się Twoim zdjęciom i na jednym z nich ("W spoczynku 2”) mam wrażenie, że po lewej stronie napletka (mniej więcej na...
  • P
    Paweł1998 reacted to HJK's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Wiem… Bardziej chciałem sie dowiedzieć czy wtedy czegoś mi mógł nie naderwać, albo pogorszyć stanu.
  • P
    Paweł1998 reacted to HJK's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Chciałem zapytać czy u mnie wszystko w porządku? Jako dzieciak przechodziłem operacje stulejki, natomiast czuję wciąż zdecydowany opór...
  • H
    HJK reacted to Łukasz98's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Hej. Przyglądałem się Twoim zdjęciom i na jednym z nich ("W spoczynku 2”) mam wrażenie, że po lewej stronie napletka (mniej więcej na...
  • Ł
    Łukasz98 reacted to HJK's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Jest rzeczywiście w tym miejscu taki jaśniejszy ślad, jakby właśnie po jakimś szwie, taka mała blizna.
  • H
    HJK odpowiedział(a) w temacie Czy wszystko jest ok? 18l..
    Jest rzeczywiście w tym miejscu taki jaśniejszy ślad, jakby właśnie po jakimś szwie, taka mała blizna.
  • G
    góral reacted to Łukasz98's post in the thread Czy wszystko jest ok? 18l. with Like Like.
    Hej. Przyglądałem się Twoim zdjęciom i na jednym z nich ("W spoczynku 2”) mam wrażenie, że po lewej stronie napletka (mniej więcej na...
  • Ł
    Łukasz98 odpowiedział(a) w temacie Czy wszystko jest ok? 18l..
    Hej. Przyglądałem się Twoim zdjęciom i na jednym z nich ("W spoczynku 2”) mam wrażenie, że po lewej stronie napletka (mniej więcej na...
  • L
    Lubelski odpowiedział(a) w temacie Obrzezanie - nikotyna - alkohol.
    Podczas gojenia u mnie było tylko ziółko💚medyk co, przyspieszało znacznie gojenie 🙂do alko wróciłem po 4 tygodniach taka, przerwa dla...
Do góry