• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ostatnie aktywności

  • D
    dawix819 założył nowy temat.
    Witam, 22 marca byłem na zabiegu obrzezania całkowitego + usunięcie wędzidełka. Szwy powypadały po 3 tygodniach, przez 5 tygodni nosiłem...
  • L
    Lubelski odpowiedział(a) w temacie Czy szwy zostały?.
    To, co odpisujesz, brzmi raczej jak typowy etap gojenia po plastyce napletka niż coś alarmowego. Ta „czarna kropka” w kolorze szwu...
  • L
    Blizna tam gdzie było cięcie
  • L
    loki_ założył nowy temat.
    Cześć, jestem 20 dzień po zabiegu plastyki napletka. Urolog założył stałe szwy, nie wchłanialne, powiedział żeby za 2 tygodnie przyjść...
  • G
    góral reacted to Mavler's post in the thread Dołączam do klubu with Like Like.
    3 miesiące po zabiegu ,może jutro się przetworzy i będzie lepsza jakość. Sory za paznokcie 😅 https://photos.app.goo.gl/3bhzWfFhfvBkEAn86
  • J
    Jupiter reacted to Mavler's post in the thread Dołączam do klubu with Like Like.
    3 miesiące po zabiegu ,może jutro się przetworzy i będzie lepsza jakość. Sory za paznokcie 😅 https://photos.app.goo.gl/3bhzWfFhfvBkEAn86
  • Ł
    Łukasz98 reacted to Mavler's post in the thread Dołączam do klubu with Like Like.
    3 miesiące po zabiegu ,może jutro się przetworzy i będzie lepsza jakość. Sory za paznokcie 😅 https://photos.app.goo.gl/3bhzWfFhfvBkEAn86
  • M
    Mavler odpowiedział(a) w temacie Dołączam do klubu.
    3 miesiące po zabiegu ,może jutro się przetworzy i będzie lepsza jakość. Sory za paznokcie 😅 https://photos.app.goo.gl/3bhzWfFhfvBkEAn86
  • G
    góral reacted to Roryn's post in the thread Po zabiegu - 8 dzień with Like Like.
    Mała aktualizacja, dzień 16 po operacji: https://imagehost.pl/image/wkiEM https://imagehost.pl/image/wkbrr https://imagehost.pl/image/wkrtU
  • A
    To trzymam kciuki, żeby się uspokoiło, bo szkoda, byłoby to wycinać🙏
  • A
    @Aregor Ciężko mi zmierzyć, ale będzie około 3 cm może 4 cm? Nie pamiętam co było mówione przy zabiegu xd No to co mam to jest high...
  • P
    Piotrek33 odpowiedział(a) w temacie Stulejka?.
    Dzięki
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Stulejka?.
    Krótkie wędzidełko uwidacznia się w zwodzie, w spoczynku tego nie widać i nie można stwierdzić do końca.
  • N
    Pierścień tzn?
  • L
    Nic nie mam zamiaru robić. Zgodnie z zaleceniami. 14 dnia masować linomagiem. Tak z ciekawości pytam tylko czy to bliżej jak dalej…
Do góry