• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ostatnie aktywności

  • P
    pierniq odpowiedział(a) w temacie Zabieg staplerem.
    Zdecydowanie za wcześnie na takie kroki ale to już Twoje ryzyko. 6-8 tygodni to obowiązkowa wstrzemięźliwość od jakichkolwiek kontaktów...
  • S
    Szymojx odpowiedział(a) w temacie Czy mam stulejkę?.
    No latwo ci muwic, wiesz jaki to cringe jest, bym spadl pred wstyd. Jesczse pytac o romiarze lekarza no wstyd i to jaki. wole miec...
  • A
    arek a odpowiedział(a) w temacie Czy mam stulejkę?.
    Poproś mamę, aby poszła z Tobą do pediatry na bilans. Lekarz rodzinny na bilansie sprawdza też penisa pod kątem stulejki.
  • S
    Szymojx odpowiedział(a) w temacie Czy mam stulejkę?.
    nie umiem zdj wyslac, to tez mozecie mi pomoc
  • S
    Szymojx założył nowy temat.
    Mam 10lat, za jakiś czas 11lat. czy mam stulejkę nie wiem jak wysłać zdj Dodam że jak mam to jak sie masturbowac majac stulejke? jak...
  • T
    theone1 odpowiedział(a) w temacie Zabieg staplerem.
    Ale on nie jest opuchnięty, po prostu mam wrażenie że zwiększyła się średnica, męczeniem też bym tego nie nazwał bo to tylko delikatny...
  • T
    theone1 odpowiedział(a) w temacie Zabieg staplerem.
    34 dni dokładnie chyba 😁 Ogólnie bałem się utraty doznań, a mam wrażenie że jest na odwrót bo jakoś szybciej to szło
  • C
    Wartościowe wpis dziękuje. @Mik2000 nadal bez objawów wszystko dobrze?
  • P
    pierniq odpowiedział(a) w temacie Powrót do aktywności po obrzezaniu.
    Nie wiem dokładnie ile czasu ale myślę że około 7-8 tygodni to było już ok ze przestałem zwracać uwagę
  • S
    Staplerowski odpowiedział(a) w temacie Zabieg staplerem.
    Ile minęło od zabiegu? Nie mogę sie doczekać aż też będę mógł przetestować mikrusa
  • L
    Lubelski odpowiedział(a) w temacie Zabieg staplerem.
    Jeśli jest grubszy niż zwykle to należy go wysłać na l4 anie, go męczyć jeszcze 🤦
  • L
    W nie odpowiednie ręce trafiłeś...podobno teraz lekarze korzystają z pomocy czat gpt jak czegoś nie wiedzą😝a nie z książek
  • L
    Wziąłem przeciwzapalny olfen i zbił gorączkę poty dreszcze na cały dzień ale właśnie wracają. Obecnie mam 37 stopni i szum w uszach...
  • M
    Marek1995 reacted to Magiel3106's post in the thread Moja przygoda z prostata with Like Like.
    Też pytanie skąd się takie badziejstwa biorą. Jestem z okolic Poznania.
  • G
    góral reacted to Trolo's post in the thread Wodnisty mały wytrysk with Like Like.
    Po długiej masturbacji może tak być, że będzie bardziej wodnista niz gęsta. To, że było mało, to przez to, że masz polucje i nie...
Do góry