• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

żołądź strasznie boli 3 dzień po obrzezaniu

phimosi

New member
tak jak w temacie strasznie zaczął boleć mnie żołądź a trochę wcześniej po oddaniu moczu szczypalo przez długą część nocy. zabieg miałem w czwartek o 17 i aktualnie jest gorzej niż było w pierwszym dniu i drugim. ktoś też tak miał?
 

max11400

Active member
Tak, przez pierwszy tydzień to normalne. Mnie ustawicznie piekło, nie tylko przy oddawaniu moczu, ale również jak siedziałem z fujara na wierzchu i miała dostęp do świeżego powietrza to też szczypało. Trzeba wytrzymać. Pomagał trochę octenisept, ale z tym też ostrożnie - w moim wątku jest chyba jeszcze foto jak za dużo go używałem i mi strasznie skóra uschła :D ale po paru dniach przeszło.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli masz opuchliznę i czytałeś o tym to wiesz, że trzeba penisa nosić w górę najlepiej, stosować ciasne opatrunki na nocne wzwody, ja bym jeszcze stosował moczenie w rumianku z szałwią codziennie i powinno być ok. W razie jakichś wątpliwości zawsze powinieneś konsultować się z lekarzem albo sor urologiczny.
 

phimosi

New member
lekarz mówił że trzymanie do góry kompletnie nic nie daje i mam mieć go tak jak się sam ułoży również żadnego moczenia tylko octenisept i zmiana opatrunków
 

Trolo

Well-known member
No to cóż ja mogę więcej powiedzieć. Czas leczy rany i trzeba poczekać aż się zagoi stosując się do zaleceń lekarza.
 

Podobne tematy

Do góry