• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmiana grubości penisa po obrzezaniu

wilu934

New member
Witam na forum. 6 tygodni temu miałem wykonywane obrzezanie metoda high&tight (a w zasadzie medium&tight :D ). Ogólnie rana zagoiła się bardzo szybko i dobrze, ale po obrzezaniu pogrubil mi się penis, na tyle że nawet moja żona to zauważyła. Nie jest to kwestia opuchlizny, bo podczas wzwodu jest w tym miejscu całkowicie twardy. Też tak mieliście ? ;)
 
  • Like
Reactions: AGv
Jeśli miałeś stulejkę całkowitą to możliwe, że żołądź była mniejsza zwg. na to, że żołądź nie była odsłonięta, a napletek, który ją przykrywał nie pozwolił jej urosnąć, ale co do do trzonu penisa, to nie zauważyłem, ale u mnie żołądź zwg. na to, że jest odsłonięta jest duża (wcześniej tylko częściowo była odsłonięta). Na pewno większą żołądź czuć w trakcie stosunku. Co do samego trzonu to ciężko powiedzieć. Mogę jedynie spekulować, że może przepływ krwi jest ułatwiony czy coś do ciał jamistych, ale to bardziej dotyczyłoby właśnie żołędzia, ewentualnie tej cześci ciał jamistych trzonu tuż przy żołędzi, ale to takie gdybanie.

Coś jak https://cdn.euroclinix.net/images/pl/page/fizjologia-wzwodu.jpg
 

wilu934

New member
Właśnie stulejka nie była całkowita. W spoczynku normalnie ściągałem napletek w całości. Moja anatomia jest taka, że żołądź zawsze była mniejsza niż trzon mniej więcej w środku, ale teraz mu przybyło.
 
W sumie źle tam napisałem w częściowej też powinno być lepiej bo sam mialem częściową. Myślę, że żołądź większy, bo dopływ krwi się poprawił. Skóra na naplecie przeszkadza żołędziowi się powiększyć, bo go, że tak powiem trochę uciska, z jednej strony krew wypełnia ciała jamiste, a z drugiej naplet nie pozwala urosnąć żołędzi. Coś takiego jakbyś próbował nadmuchać do końca balon, który jest zrobiony ze zbyt mało elastycznej, grubej gumy, która na to nie pozwala
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry