• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaskoczenie

morgan66

Active member
Myślę, że w Twoim przypadku i tak kiedyś to skończy się zabiegiem więc im wcześniej tym lepiej. Tylko tak jak napisał "nope" wyżej - nie iść do byle jakiego lekarza (lepiej jak brak kasy - poczekać i odłożyć i zrobić prywatnie u kogoś sensownego niż n
a szybko u byle kogo).
 

koro33

Member
Byłem u Adama Mroczka w Warszawie ponieważ widziałem efekty i pozytywne opinie na tym forum i nie tylko po obrzezaniu więc chyba on jest sprawdzonym i dobrym urologiem więc u niego jak coś to będę się operował
 

koro33

Member
Widziałem też innych polecanych urologów z Warszawy ale dr Mroczek miał bliskie terminy konsultacji więc zdecydowałem się na niego
 

koro33

Member
I on nie mówił że nie mam stulejki tylko ja myślałem że skoro napletek schodzi z żołędzia podczas spoczynku to oznacza że nie ma stulejki więc to mój błąd
 

koro33

Member
A polecacie bardziej obrzezanie u Torza czy u Mroczka bo słyszałem że Torz jest mocno polecany na tym forum ale większość postów jest przedawniona i są pousuwane zdjęcia koncowych efektow wiec jak ktoś u niego miał obrzezanie to byłbym wdzięczny za zdjęcia gdy się już wygoił
 
Do góry