• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Piotrek162

New member
Hej mam 25 lat w grudniu dostałem zapalenia pęcherza moczowego mocny ból podbrzusza można by powiedzieć że umierałem od bólu ... Pojechałem do urologa który zalecił mi brać nitroxilion forte i po 3 tyg pomogło ból minął wszystko minęło i nagle pewnego dnia ból gruczołu krokowego po prostu jądra bolaly mnie pojechałem do urologa który zdiagnozowal u mnie zapalenie prostaty leczę już 2tyg to na antybiotyku Levofloxacin Aurovitas i probiotyki trilac ale nie widze poprawy :( miałem USG jąder jamy brzusznej i wszystko ok . Tylko to zapalenie prostaty mi doskwiera. Przedtem ból się nasilał tylko gdy siedziałem teraz nawet boli jak leżę ... Nie wiem co robić myślałem nad zabiegiem ESWT który ma podobno duża skuteczność w wyleczeniu zapaleniu prostaty . Ktoś pomoże mi doradzić co robić bo już ten ból jąder powoli doprowadza mnie do depresji.
 

adam201

Member
Zrób wymaz wydzieliny z prostaty, dowiedz się jaką masz bakterię, lub czy w ogóle masz. ESWT nie wyleczy cię jeśli masz bakterię, bo dopóki ona będzie to objawy będą, może to jedynie je załagodzić. ESWT miałoby sens gdybyś wyleczył się z bakterii a objawy nadal w jakimś stopniu pozostały, wtedy to może być oznaka zespołu bólowego miednicy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adam201

Member
Od początku leczysz się u Szmera?
Jak objawy teraz po miesiącu bo wnioskuje że już skonczyleś lewofloksacynę. Jaką dawkę miałeś? 500? I czy robiłeś już wymaz z prostaty/stameya
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Piotrek162

New member
Jescze nie zrobiłem nie od początku :/ dopiero teraz aczkolwiek dziwna sprawa bo miałem tydzień przerwy od pracy a pracuje jako ochroniarz praca siedząca 11h...
Gdy miałem tydzień przerwy dużo chodziłem i pływałem i przeszło mi to wszystko myślałem że wyzdrowiałem ledwo wróciłem do pracy i siadłem i znowu bola jądra i plecy -_-
Levoxe brałem 500 przez 2 tyg ponad

Teraz mam przerwę od leków biorę tylko multiprostate suplementy diety i pije napary z pokrzywy i probiotyki 3 razy dziennie chce żeby mój organizm po tym antybiotyk jakikolwiek się odbudował nie mam zamiaru faszerować się lekami tak długo musi być przerwa

Reasumując gdy chodzę uprawiam sport i pływam bóle mijają gdy wracam do pracy bóle pojawiają się ...

Pracy nie chce zmieniać bo zarabiam 5500 koła miesięcznie a rzadnej pracy nie znajdę lepszej w tych czasach a jestem pionkiem w firmie czyli kierownikiem

Mi powiedział szmer że to zespół przewlekłego bólu miednicy mniejszej
Powiedział szczerze
Zmienisz tryb życia i diety to wyzdrowiejesz
O dziwo zrobiłem to zacząłem biegać i sport i jest poprawa ale gdy wracam do pracy i wale 6 dni pod rząd siedząc na dupie od rana do wieczora nagle wszystko wraca -_-
 

adam201

Member
U mnie to akurat trochę inaczej, pogarsza się niezależnie od siedzenia/chodzenia w ciągu dnia najgorzej po południu. Prace mam czasem w ruchu czasem siedzącą (troche siedzenia trochę chodzenia, jeżdżenia samochodem, załatwiania różnych rzeczy itp) i wtedy też się pogarsza niezlaleznie od niczego albo jak siedze na uczelni też. Jednie właśnie sport wszystko poprawia, mniej boli wtedy i czuje lekkie rozluźnienie ale moczopędy wtedy dalej są ale też mniejsze.

Słyszałem że levoxa 500 jest za słaba i to w tak krótkim czasie. Sam brałem 500 przez 20 dni i brak poprawy. Możliwe że gdybym od razu zrobił wymaz i dostał levoxę 1000 na miesiąc nie czekając na wynik, do tego disreptaza w czopkach i po wymazie dołączył antybiotyk z antybiogramu to bym się wyleczył.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry