• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie i zwężenie napletka - konsultacja Drabina

wydra

New member
Siema, jakiś czas temu dostałem jakiegoś zapalenia/infekcji wskutek czego skóra mi sie zacieśniła i wedzidelka tez zaczeło troche przeszkadzać. Ogólnie nastawiłem sie juz na obrzezanie, zastanawialem się tylko czy udać sie na stapler do Krakowa czy do Drabiny. No i Drabina przepisał mi na poczatek Diprolene i Clotrimazolum do masowania dwa razy dziennie, gdy nie bedzie poprawy za jakiś czas wrócić na zabieg. Według niego blizna jest jeszcze miękka i może uda sie uniknac cięcia. Według mnie to troche strata czasu i raczej trzeba lecieć prosto na zabieg z tego co czytalem tez przypadki na forum. Zastanawia mnie też czy z Drabina da sie dogadać konkretnie na cięcie takie jakie ja preferuje czy będzie narzucał mi swoje wizje xd Na konsultacji wydawał się być troche sceptycznie nastawiony do obrzezania, wspominał o plastyce itp. Może ktoś był u niego i mógłby powiedzieć jak to z nim jest.
 

nope

Well-known member
Drabina wychodzi z zalozenia ze zawsze stara sie jak najmniej inwazyjnie z początku a obrzezanie traktuje jako ostatecznosc. Jedne z najladniejszych na forum obrzezan jakie widziałem to u niego. Na pewno przewertowales forum lub przewertuj i zdecyduj czy ci sie jego praca podoba. Jaki efekt chcesz uzyskac? Drabina chyba nie robi staplerem.
 

wydra

New member
Drabina wychodzi z zalozenia ze zawsze stara sie jak najmniej inwazyjnie z początku a obrzezanie traktuje jako ostatecznosc. Jedne z najladniejszych na forum obrzezan jakie widziałem to u niego. Na pewno przewertowales forum lub przewertuj i zdecyduj czy ci sie jego praca podoba. Jaki efekt chcesz uzyskac? Drabina chyba nie robi staplerem.
Zastanawialem sie tez nad staplerem u Jakubowskiego, ale poszedłem jednak do Drabiny na konsultacje. Watpie ze to sie rozciagnie wiec chciałbym h&t o ile by sie dalo dogadać z nim podczas zabiegu.
 

nope

Well-known member
Da rade z nim dogadac. Tylko nie mów mu stylami po nazwach tylko powiedz ze chcesz miec obrzezanie calkowite z zoledzia odslonieta caly czas i zachowane wiecej wewnetrznego napletka wtedy ogarnie.
 

Podobne tematy

Do góry