• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaczerwienienie pod żołędzią

NFU-77

New member
Od kilku miesięcy mam drobne zaczerwienienie w rowku pod żołędzią, stosuję co jakiś czas maść alantan oraz myję się co najmniej raz dziennie, pomimo tego zaczerwienienie nie ustępuje, raz blednie a raz powraca, nie daje żadnych innych objawów oprócz tego że czasami jest tkliwe. Czy to może być grzybica?
 

pelesos

Active member
Od kilku miesięcy mam drobne zaczerwienienie w rowku pod żołędzią, stosuję co jakiś czas maść alantan oraz myję się co najmniej raz dziennie, pomimo tego zaczerwienienie nie ustępuje, raz blednie a raz powraca, nie daje żadnych innych objawów oprócz tego że czasami jest tkliwe. Czy to może być grzybica?
Wstaw zdjęcie , albo wyślij mi na email. Zobaczę co to może być.
 

abst3

Well-known member
Tylko dermatolog po badaniu może ci powiedzieć co to jest. Tak więc proponuję udać się do dermatologa.
Dermatolog może się domyślać co to jest co najwyżej. Jedyne oczywiste dla nich zmiany to zmiany grzybicze i ewentualnie klykciny kończyste i na tym ich wiedza się kończy. Biopsja daje jakieś tam rozpoznanie ale to bardzo nieprzyjemne badanie
 

Podobne tematy

Do góry