• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zaburzenia erekcji w młodym wieku

artass

New member
Panowie sprawa trudna dla mnie. Orientujcie się czy jest mozliwe w wieku 30 lat mieć problemy z potencją? Co mam robić? Bo brałem tabletki bez recepty ale nie podzialały na mnie : ( RObiłem sobie testosteron i jest w normie. Do lekarza średnio chce mi się udawać.
 

latek777

Active member
znajdź przyczyny słabej erekcji w necie - potem trzeba wykluczać każdą po kolei, aż znajdziesz właściwą, nie ma reguły - jeden ma 25 lat i problemy a drugi 70 i stal w gaciach
 

Mompat

New member
Jakie brałeś? Bo sam brałem kilka rodzajów takich tabletek i nie wszystkie były skuteczne. Jedne były lepsze, drugie gorsze. Trzecie to wcale nie dzialały. Jeszcze wypadałoby sobie zrobić badania na tarczyce bo czasami właśnie z tego powodu spada erekcja. Powodów może być wiele takich jak stres, kiepska kondycja, zła dieta. Spięcie. Nie jest to również wcale takie rzadkie. Gdzieś ostatnio czytałem, że większośc facetów w pewnym czasie miewa takie epizody.
 

artass

New member
Braveran, potem olimp. Kupiłem takie jak mi w aptece polecili. Na tarczycę badania faktycznie sobie zrobię bo w rodzinie kilka osób chorowało.
 

Mompat

New member
Choroby tarczycy nie są dziedziczne :p Ale jak najbardziej możesz zrobić. Chyba kupiłeś sobie najgorsze tabletki z możliwych. Są najbardziej rozreklamowane ale to co jest najbardziej reklamowane nie zawsze jest skuteczne. I tak jest w tym przypadku bo sam brałem i jak dla mnie to nie są tabletki na erekcję ale jakie witaminy, które takie tabletki udają. Wypróbuj sobie najlepiej penis complete albo cum on. Przynajmniej zobaczysz działanie. A jak to nie pomoże to chyba tylko lekarz Ci zostaje. Sam też zastanawiałem się nad wizyta ale na szczęście inne sposoby pomogły. No i zwracaj uwagę na dietę bo to również pomaga.
 

artass

New member
Kup jej po prostu wspomniane libido therapy i powiedz co Ci leży na wątrobie. To Twoja żona i sam wiesz najlepiej jak z nią zagadać. NIkt tutaj nie zrobi tego za Ciebie. Jesli jej zalezy to powinna spróbowac.
 

Podobne tematy

Do góry