• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg plastyki krókiego wędzidełka - laser CO2 / gojenie rany

Kristo

New member
Jestem po zabiegu krótkiego wędzidełka laserem CO2.
Przebieg zabiegu mega komfortowy dla Pacjenta - zero bólu, trwa kilka minut, pełen spokój i profeska. Klinika/lekarz godni polecenia.
Przed zabiegiem wiele czytałem n/t prac doktora, który ma świetne opinie, po wizycie u doktora zresztą też dodałem pozytywną opinię ;-)
Od razu po samym zabiegu, rana była ładnie zasklepiona (nie ma tu szwów) i wyglądała OK - nie zrobiłem wtedy zdjęcia niestety.
Zgodnie z zaleceniami: octanisept i help4skeen x 3/dziennie.
Wg opisu i opinii lekarza, po tym zabiegu wraca się do aktywności po 10-14 dniach.
U mnie jest odwrotnie, bo już prawie 3 tygodnie i jeszcze rana nie zagoiła się, jestem ciekaw, czy ktoś z Was, też tak ma i czy to normalne ?
Lekarz urolog, na wizycie kontrolnej (nie musiałem ale przez to, że tak długo zabliźnia się - poszedłem) zapewniał, że faktycznie goi się u mnie dłużej ale nie ma nic niepokojącego.
Po 1ym tygodniu od zabiegu, rana pokrwawiła (po nocnych erekcjach, dodam że okłady z lodu działają na mnie 40 minut i znów pełen wzwód, przez co też dłużej goi się).
Kolejny 2i tydzień, to gojenie się rozwarstwionej rany - lekarz zalecił tribiotyk - po 3 dniach stosowania, antybiotyk musiałem odstawić ale w końcu uzyskaliśmy biały "nalot" na ranie.
Obecnie prawie koniec 3go tygodnia (za 3 dni, miną 3-y tygodnie od zabiegu).
Ranka wygląda lepiej ale nadal w pełni nie zarosła się, wydaje mi się, że trwa to już dość długo.
Pytanie do kolegów po zabiegu CO2, czy u Was też tak długo goiła/goi się rana ?
Jakieś komplikacje ? Uzyskaliście w pełni zamierzony efekt ?
 

Podobne tematy

Do góry