• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg obrzeznania - a praca biurowa

Hipo9868

Member
Mam pytanie, czy po zabiwgu musowe jest leżeć ? Chodzi o to że mam pracę biurową, siedząca więc nie będę się przemęczał , a zależy mi aby nie brać chorobowego na czas rekonwalescencji. Czy to realne ? Wezidelko już mam zrobione , jedynie obrzezanie zostało .
 
Ja miałem niesamowita i nadal mam (co prawda mniejsza, ale jeszcze potrzebuje czasu). Ogólnie będziesz miał opatrunek do czasu wygojenia ran. Ja pracowałem zdalnie przez ten czas, bo po każdej toalecie zmieniłem opatrunek i trwało to 20min za każdym razem (problem z nadwrażliwością, bolał najmniejszy ruch)
 

nope

Well-known member
Ja miałem niesamowita i nadal mam (co prawda mniejsza, ale jeszcze potrzebuje czasu). Ogólnie będziesz miał opatrunek do czasu wygojenia ran. Ja pracowałem zdalnie przez ten czas, bo po każdej toalecie zmieniłem opatrunek i trwało to 20min za każdym razem (problem z nadwrażliwością, bolał najmniejszy ruch)
No i nie potrzebnie to robiles. Zmiana opatrunku wystarczy raz do dwóch dziennie xD. Mysle ze autor tematu to przetrzyma vez problemu w pracy biurowej. Ale wzialbym te kilka dni wolnego na poczatku bezposrednio po zabiegu.
 

mati12

Well-known member
Ja ma pracę biuro plus magazyn i miałem tylko jeden dzień po zabiegu wolne dasz rady bez problemu co do zmiany opatrunku to tak jak @nope pisze starczy rano i wieczór
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wszystko zalezy jak przebiegnie zabieg i czy nie bedzie jakis komplikacji. Planowac to sobie mozna urlop a nie rekonwalescencje po zabiegu panowie. Ja tez mialem w planach ze posiedze dzien lub dwa w domu i do roboty. Rzeczywistość zweryfikowala szybko moj misterny plan
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
U mnie wystarczył dzień, dwa. Bo zabieg bodaj był w środę, więc do piątku nie byłem na uczelni. Licząc weekend, to cztery dni.
 

Podobne tematy

Do góry