• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wysyłka microgen.

Arturo

New member
Panowie, potzrebuje wsparcia. Czy ktoś już wysyłał materiał do Microgenu? Jak to zrobić. Dzwonię po firmach kurierskich i mnie odbijają. Materiał pobrany leży, paczki wysłać nie mogę. Mówię że kategoria B, że nie zgłaszam do FDA. Nic to nie daje. Może ktoś już wysłał, i powie po chłopsku jak? Mam plan spakować paczkę wydrukować fakturę pro forma wkleić od nich z maila wszystko i nadać. Napisać ze zwrot próbek. Nie mowić czego i cześć.
 

Nik

Active member
Wysyłałem FedExem, ale za pośrednictwem firmy Globkurier, dlatego zapłaciłem mniej niż 200 zł. Zamawiając kuriera na stronie FedExu zapłaciłbym prawie 1000 zł...

Złożyłem zamówienie na stronie Globkuriera (mailem dostałem etykietę, którą trzeba nakleić na paczkę). Tam miałem do wyboru na jaki dzień chcę kuriera, ale nie miałem wpływu na godzinę przyjazdu.

Przyjeżdża kurier FedExu, zabiera paczkę i tyle. Wszystkie dokumenty potrzebne do odprawy celnej wgrywasz online. W mailu od Globkuriera wszystko będzie opisane. Moja paczka dotarła do labu w 6-7 dni.
 

Nik

Active member
Nie miałem żadnych problemów. Tam trzeba wypełnić zawartość paczki i wpisałem normalnie Medical specimen: urine, semen. Przed wysłaniem nakleiłem na paczkę wydrukowaną etykietę UN3373 Biological Substance, Category B.
 

Nik

Active member
Ja przykleiłem ją na wszelki wypadek. Napisałem nawet maila do Microgenu z prośbą o zaświadczenie dla celników (domagali się wyjaśnień od jednego z użytkowników forum, więc wolałem temu zapobiec). Wgrałem to zaświadczenie do systemu razem z dokumentami.
 

Arturo

New member
Tak zrobiłem, i dziś patrzę aktualizacja wysyłki : Witaj! Twoja paczka jest opóźniona z powodu: operational reasons. Liczę że to przez niedzielę.
 

Arturo

New member
Cześć, dobra. Dla ludzi którzy będą wysyłać, normalnie wybierzcie przewoźnika. FedEx, z tym że przez pośrednika. I normalnie wysyłajcie. Na fedexie ceny rzędu 700-1300 zł. Za pośrednictwem 150-200.
Druga rzecz, pytanie do tych co wysłali. Jak dostaliście wyniki? Na email, podany na karcie w próbce?
 

Arturo

New member
No właśnie, mnie tak samo odbijali o czy pisałem wyżej. Pośrednik, ale FedExem. I idzie, dotarło mają. Sprawdzone. Może komuś się przyda jak będzie miał wątpliwości i tutaj trafi. Inna rzecz, do panów co mają wyniki już. Na maila, przychodzi. I tam mam poziom 1 wyniki. Czekać dalej? Wysłali mi drugiego dnia, ale poziom 1 co to znaczy?
 

Nik

Active member
Poziom 1 to jest taki wstępny wynik, który najbardziej się przydaje przy zapaleniu ostrym, gdy trzeba szybko podać antybiotyk. Czekaj na bardziej szczegółowy poziom 2.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Microgen Inne 2

Podobne tematy

Do góry