• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyglad po staplerze.

Michu87

Member
Jak wyglądają wasze wariaty po staplerze we wzwodzie. Jeśli możecie to opiszcie jaką jesteście metodą obrzezani. Szczególnie jestem ciekawy efektu we wzwodzie metoda low & tight
 

nope

Well-known member
Jest troche relacji ze staplerów. Przejżyj dokładnie... Nie da sie okreslic dokladnie czy po staplerze bedzie efekt tight czy loose.
 

Michu87

Member
Hejo. Jako że wacek dochodzi pomalu do siebie i przez trzy dni wypadła prawie połowa zszywek plus szfy po wedzidelku pytanko. Jakie maści stosować do blizn aby to jakoś z czasem wyglądało? Bo rozumiem ze oponka zejdzie samoczynnie. Czy może wykończyć do końca Trybiotyk? Co sądzicie?
 

nope

Well-known member
Temat masci i blizn przewijany jest dosc czesto na forum.. poszukaj... Na bazie cebuli - cepan i contractubex. Silikonowe - silaurum, bliznasil, sutricon(jest tego sporo wiec ci nie wymienie wszystkich) a plastry silikonowe - sutricon(sam używałem) i raz widziałem z bliznasilu ktoś stosował plaster.
 

Podobne tematy

Do góry