• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyciek moczu po jego oddaniu

Witajcie.
Mam taki problem jak w tytule i przydałoby się coś z tym zrobić.
Otóż nie mam oczywiście rozeznania jak to wygląda u zdrowego faceta, ponieważ od zawsze mam kiepski stan swojego penisa, więc pytam Was.
Przypuszczam, że u Was po oddaniu moczu może pojawić się na majtkach kropelka, dwie, może trzy.
Dodam Wam na początku, że boję się takich badań, gdyż się naczytałem różności o jakichś próbach czy czymś takim i po prostu obawiam się bólu, być może niepotrzebnie.
U mnie to wygląda tak, że oddam mocz i po prostu chodząc czy siedząc (pracuję zdalnie, więc np. idę podczas pracy i po powrocie siadam), czuję wypływanie moczu i nie będę przesadzał, że brzydko mówiąc cieknie mi on po nodze, natomiast nie jest to kropelka, dwie czy trzy.
Odczuwam również coś takiego, jakby był non stop mokry.
Uczucie to maleje lub zanika wówczas, gdy wezmę prysznic, ale jak oddam mocz, to ponownie to czuję i tak w koło.
Krótko mówiąc czuję, że po oddaniu jestem brudny / śmierdzący / jakby zalany tym moczem.
Nie wiem czy jestem w stanie to lepiej ubrać w słowa, więc napiszę czego oczekuję.
Otóż polećcie mi proszę jakieś badania (ja ogólnie Lublin, gdyby był ktoś lokalny i znał dobre miejsce), na które mogę udać się w ramach NFZ lub prywatnie i sprawdzić jak to wszystko funkcjonuje i jeśli funkcjonuje źle (a nie wierzę, że tak ma być), to chciałbym w jakiś sposób temu zaradzić.
Zdrowia.
 

Crane

New member
Spróbuj iść z tym problemem do rodzinnego. Da ci skierowania na podstawowe badania na NFZ (BOM, morfologia) i pewnie skierowanie do urologa. Na wizytę u urologa na NFZ trzeba czekać 4-5 miesięcy, więc sam musisz ocenić, czy możesz czekać, czy lepiej iść prywatnie.
 
Powyższe badania raczej robiłem wiele razy, ponieważ mam problem z ujściem cewki moczowej, ale o tym już tutaj pisałem poematy i nic się nie zmieniło.
Napiszcie mi proszę jak to wygląda u zdrowego faceta.
Oddajecie mocz, mocz przestaje lecieć i nie wypływa już nic, czy może kropla, dwie, trzy?
Nie mam rozeznania po sobie, ponieważ od zawsze mam jakieś problemy (miałem np. zabieg usunięcia stulejki w wieku 18 lat, obecnie 37).
 

olekf646

Active member
Oddaje mocz, muszę chwilę odczekać i mogę jeszcze lekko strzepnąć i jeszcze na koniec przykładam papier do cewki, bo zawsze tak coś zostanie i mało kiedy coś cieknie, ale kropla może wylecieć czasem a potem sucho, może się tym stresujesz od wielu lat i jest to problem na tle psychicznym
 
@olekf646 Dziękuję za wypowiedź.
Tak, biorę głowę pod uwagę również.
Mam ojca alkoholika i niestety przez to moje życie jest pełne stresu, nerwów.
Zauważyłem, że np. jak jest wieczór i coś zjem, to mam spokojną głowę, bo jest wieczór, jakiś film i do łóżka.
Jeśli to samo zjem w dzień, zastanawiając się np. w jakim stanie wróci ojciec z wyprawy do sklepu, gdzie sobie schowa butelkę z wódką, itp. to jedzenie potrafi przeze mnie przelecieć, a zjem to samo.
Niemniej jednak uważam, że przydałoby się sprawdzić stan funkcjonowania całej drogi oddawania moczu.
 

olekf646

Active member
Czytałem twojego posta z 2023 roku też i to tak wygląda jakby to było spowodowane głową, czyli psychika na to wpływa, no i widzisz też to zauważyłeś że stres powoduje inne dziwne rzeczy w organizmie, myślę że Twój układ moczowy jest zdrowy tylko przez to w jakim otoczeniu jesteś masz te specyficzne problemy, dodajesz też sobie że coś jest z tobą nie tak i to się tak zapętla że powoduje więcej dziwnych objawów,a ile masz lat, bo to dziwne tak jakbyś nie mógł się wysikać do końca, a po sikaniu jest tam pusto, może przez stres jesteś taki spięty w środku że nie możesz się wysikać do końca
 
Nie wiem czy to ile mam lat było pytaniem czy też stwierdzeniem, bo znaku zapytania nie ma, a ja o tym napisałem wyżej, także ponownie: mam 37 lat.
Dopowiem Ci jeszcze, że jeśli jest np. luźny dzień, to powiedzmy, że oddam mocz w pewnym czasie 1 raz.
Jeśli coś związanego ze stresem, to znacznie więcej, po prostu wówczas czuję parcie na oddawanie moczu i muszę iść.
 

olekf646

Active member
Faktyczne, widziałem że 37 i coś mi się pomieszało, więcej ci nic nie powiem bo nie wiem, ale tak jak mówię, może być to spowodowane psychiką, czyli mniej stresu może pomóc, musiałbyś iść do psychologa z tym
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry